Katalog

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

  • ISO 9001:2015
  • REACh
  • RoHS

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

  • ISO 9001:2015
  • REACh
  • RoHS

17.11.2023 01:11

Zaciski szybkomocujące dla optycznej technologii pomiarowej od KIPP

Naprawiono bez odbicia

HEINRICH KIPP WERK dodał dwa nowe warianty z czarną powierzchnią do swojej szerokiej gamy zacisków szybkomocujących i siłowych. Zostały one specjalnie zaprojektowane do użytku w dziedzinie metrologii optycznej, gdzie pomagają utrzymać obrabiane przedmioty na miejscu podczas pomiarów fotometrycznych.

Matowa, czarna powierzchnia nowych zacisków szybkomocujących zapobiega odbiciom podczas pomiarów optycznych i fotografowania oraz kompensuje wpływy światła zewnętrznego, które mogą prowadzić do odbić podczas procesu pomiarowego. Elementy zaciskowe są wykonane z oksydowanej stali i są otwierane i zamykane za pomocą uchwytu wykonanego z czarnego, olejoodpornego tworzywa sztucznego. Zaciski szybkomocujące mogą być używane w wersji poziomej (K2067) lub pionowej (K2066). Obie wersje są dostępne w trzech rozmiarach i mają poziomą podstawę oraz regulowane wrzeciono dociskowe.

HEINRICH KIPP WERK oferuje szeroką gamę zacisków szybkomocujących i siłowych, w tym zaciski z drążkiem popychającym, zaciski pneumatyczne i zaciski przegubowe, a także opracowane przez siebie zaciski szybkomocujące. Te ostatnie charakteryzują się ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika kształtem uchwytu, a także trwałością. Dzięki specjalnej powierzchni produkty są odporne na korozję i wyjątkowo stabilne dzięki stożkowemu ramieniu zaciskowemu o profilu U. Innowacyjne zaciski szybkomocujące są również dostępne z blokadą bezpieczeństwa. Gwarantuje to, że uchwyt może być obsługiwany tylko po zwolnieniu blokady.

Oprócz zacisków szybkomocujących i mocujących, KIPP oferuje również użytkownikom szeroką gamę akcesoriów. Oferta obejmuje złącza z połączeniem śrubowym, regulowane elementy mocujące do szybkozamykaczy z czujnikiem siły, wsporniki montażowe, plastikowe uchwyty i osłony ochronne, bloki i płyty adaptera, a także tarcze mocujące do wrzecion dociskowych.

Więcej aktualności

Wielozadaniowość przyjazna dla montażystów

02.10.2023 01:00

KIPP na targach Motek 2023
Targi MOTEK w Stuttgarcie odbędą się ponownie w tym roku w dniach od 10 do 13 października.
Trzy nowe moduły mocujące w ofercie KIPP UNILOCK
Odpowiednia technologia mocowania hydraulicznego do każdego zadania mocowania
Bezpieczna blokada dla wszystkich środowisk