Silniki elektryczne

Przeglądaj spośród 10 produktów i usług oferowanych przez 9 producentów, dostawców i usługodawców z 3 krajów w kategorii Silniki elektryczne. Nie znalazłeś/aś tego, czego szukasz? Zoptymalizuj swoje wyszukiwanie lub skontaktuj się z nami tu.
Chcesz również opublikować swoją firmę? Zarejestruj się jako eksporter i reklamuj swoje produkty. Lub zarejestruj się jako kupujący i uzyskaj pełny dostęp do danych ponad 25 000 eksporterów.

Produkty i usługi w kategorii Silniki elektryczne (10)

Bühler Motor GmbH

- Technologia napędów DC firmy Buehler Motor:
- Rozwiązania napędowe kierowane do wielu sektorów
- technologia medyczna
- maszyny wendingowe
- podajniki papieru/biuro
- automa...

Bühler Motor GmbH

Mikrosilniki Buehler Motor można znaleźć w wielu aplikacjach, na przykład napędy okien, mebli, drzwi, pokryw zawiasowych i wielu innych.

Producenci, dostawcy i usługodawcy w kategorii Silniki elektryczne (9)

Buehler Motor to pewny, odpowiedzialny i długoterminowy dostawca rozwiązań napędowych opartych o silniki DC/BLDC oraz przekładnie i pompy znajdujące się w jego ofercie. Więņcej niż 1750 pracownikom zlokalizowanym w jedenastu lokalizacjach na trzech kontynentach i wysokim kompetencjom w procesie planowania...
Jako światowy lider w zakresie sprzedaży urządzeń techniki napędowej Dunkermotoren rozwija i produkuje systemy napędowe bazujące na bezszczotkowych serwomotorach DC, szczotkowych silnikach DC, a także komponenty oparte na konstrukcji modułowej, takie jak przekładnie planetarne i ślimakowe oraz hamulce i układy...
Dostawa z
 
Dostawa do
 
Rodzaj działalności
 
Certyfikacja