Katalog

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

  • ISO 9001:2015
  • REACh
  • RoHS

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

  • ISO 9001:2015
  • REACh
  • RoHS

13.03.2023 09:03

Koncentracja na dobrym samopoczuciu pracowników

Grupa KIPP posiada certyfikat pracodawcy dbającego o rodzinę

Grupa KIPP zakończyła audyt berufundfamilie i otrzymała certyfikat o tej samej nazwie. Grupa przedsiębiorstw udokumentowała w ten sposób swoje starania o zapewnienie wszystkim pracownikom kompleksowych ofert umożliwiających pogodzenie życia zawodowego i rodzinnego.

W celu uzyskania certyfikatu firma wykonawcza berufundfamilie Service GmbH zbadała istniejące środki i oferty, za pomocą których Grupa KIPP oferuje już swoim ponad 950 pracownikom możliwość znalezienia stabilnej równowagi między życiem rodzinnym i zawodowym. Należą do nich na przykład elastyczne modele czasu pracy i elastyczne rachunki za czas pracy również w produkcji, regulacje dotyczące pracy mobilnej, zakładowy system zarządzania zdrowiem, oferty rozwoju pracowników, czas wolny na najważniejsze zobowiązania sportowe i społeczne oraz, co nie mniej ważne, dotowana stołówka.

Grupa KIPPod początku stawiająca na rodzinę
Certyfikat jest uważany za znak jakości dla polityki zgodności przedsiębiorstwa. Jako grupa sześciu przedsiębiorstw integracja rodziny była zawsze integralną częścią kultury korporacyjnej i wartości Grupy KIPP. Korzyści są oczywiste: wysoka atrakcyjność jako pracodawcy i zwiększone poczucie dobrobytu wśród pracowników, którzy wnoszą do pracy swoją kreatywność i pełny potencjał.

Audyt obejmuje również specyfikację przyszłych działań w celu rozszerzenia i rozbudowy istniejącej oferty. Należą do nich m.in. rozliczenia czasu pracy, zwiększona ekspansja IT z myślą o pracy mobilnej i digitalizacji wielu procesów, a także działania komunikacyjne mające na celu rozpowszechnienie i wzmocnienie kultury przedsiębiorstwa. Spektrum obejmuje nawet letnie obozy wakacyjne i inne oferty dla dzieci pracowników.

Więcej aktualności

KIPP oferuje nowe uchwyty do łuków
Grupa KIPP jest firmą posiadającą Kartę WIN

Wraz z nowym oddziałem w Kanadzie, HEINRICH KIPP WERK ma teraz 12 lokalizacji na całym św...

Nowe dźwignie zaciskowe z uchwytem z tworzywa sztucznego firmy KIPP

04.10.2022 00:00

KIPP w AMB
Technika mocowania w obróbce metali

Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska są w HEINRICH KIPP WERK na

pierwszym...