Katalog

KULLEN-KOTI GmbH

KULLEN-KOTI GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001

KULLEN-KOTI GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001

25.01.2023 03:01

Szczotki techniczne zdobywają punkty jako niezwykle wszechstronne narzędzia w technice gratowania.

Gratowanie szczotkowe jest uważane za jedną z najbardziej elastycznych i niekiedy najbardziej ekonomicznych metod technologii mechanicznego gratowania. Oferuje producentom i przetwórcom metalowych i polimerowych półproduktów i komponentów możliwość usuwania zadziorów, zaokrąglania krawędzi i usuwania nalotu, z dala od skomplikowanych procesów i systemów.

Więcej informacji o naszych szczotkach w technologii gratowania można znaleźć tutaj.

Zastanawiają się Państwo, jak można łatwo zintegrować gratowanie szczotkowe z istniejącymi procesami produkcyjnymi i jak można je wykorzystać do uzyskania dokładności w zakresie µm?

W naszych konsultacjach indywidualnie rozpatrujemy Państwa wymagania i życzenia.

Więcej aktualności

Nasze rolki transportowe do pieców są wyposażone w specjalne wykończenia z drutu, kt&oacut...

KULLEN-KOTI zaprezentuje swoje rolki transportowe do pieców na targach Aluminium 2022 Rolki transportowe do pieców KULLEN-KOTI są wyposażone w specjalne wykończenia z drutu, które są odporne na temperaturę do 1200 °C. Są one stosowane na całym świecie w poziomych liniach zakładów obróbki cieplnej. Znajdują one zastosowanie na całym świecie w poziomych liniach zakładów obróbki cieplnej, gdzie umożliwiają precyzyjny i przyjazny dla powierzchni transport płyt i arkuszy aluminiowych. Na tegorocznych targach ALUMINIUM w Düsseldorfie firma KULLEN-KOTI zaprezentuje ten wyjątkowy rodzaj szczotek i udzieli informacji o licznych możliwościach ich indywidualnego dopasowania. Firmę można znaleźć w hali 7A na stoisku D30.
KULLEN-KOTI prezentuje rozwiązania szczotkowe dla zautomatyzowanego gratowania
KULLEN-KOTI dostarcza systemy szczotek dla wielu branż w budownictwie