Katalog

Bronkhorst High-Tech BV

Bronkhorst High-Tech BV

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • ISO/IEC 17025:2017

Bronkhorst High-Tech BV

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • ISO/IEC 17025:2017

Powrót do przeglądu

Kalibrowanie narzędzi mierniczych firmy Bronkhorst High-Tech BV

Zapytanie o produkt  

PRZENOŚNE URZĄDZENIA KALIBRACYJNE FLUICAL

Do kontroli kalibracji na miejscu przepływomierzy/regulatorów Bronkhorst High-Tech opracował przenośny system kalibracji, aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników sprzętu pomiarowego i kontrolnego w ramach systemu zapewnienia jakości ISO 9000. Dzięki modułowej konstrukcji, przenośne urządzenie kalibracyjne FLUICAL™ oferuje dużą elastyczność. Dokładność jest identyfikowalna z normami krajowymi. Opcjonalnie możemy zaoferować usługi kalibracji ISO17025 dla przenośnych kalibratorów FLUICAL™.

Przenośne urządzenia kalibracyjne do przepływu masowego lub ciśnienia
Przenośne urządzenie kalibracyjne Bronkhorst FLUICAL składa się z lekkiej walizki z uchwytem do przenoszenia, zawierającej szereg modułów z dokładnie skalibrowanymi cyfrowymi przepływomierzami masowymi lub ciśnieniowymi. Liczba kanałów i zakresy przepływu zależą od wymagań klienta.

Urządzenie kalibracyjne FLUICAL umożliwia użytkownikowi sprawdzenie kalibracji przepływomierzy/regulatorów i ciśnieniomierzy/regulatorów na miejscu. Testowane urządzenie jest podłączane do wybranego modułu pomiarowego, a następnie rzeczywisty przepływ lub ciśnienie urządzenia jest porównywane z wynikami tego modułu.

Nasze przenośne urządzenia kalibracyjne są wyposażone w cyfrowy moduł odczytu i sterowania serii Bronkhorst E-8000. Moduł ten posiada jeden lub dwa kolorowe wyświetlacze TFT do wyświetlania zmierzonych wartości oraz menu przycisków do łatwej zmiany różnych ustawień. Kalibratory są standardowo wyposażone w złącze FLOW-BUS do komunikacji cyfrowej. Opcjonalnie mogą być również wyposażone w interfejs polowy.

 

Zapytanie o produkt