Bronkhorst High-Tech BV

Produkty i usługi firmy Bronkhorst High-Tech BV (16)

Przepływomierze ultradźwiękowe (ES-FLOW™ Series)
Wyparki (CEM-System)
Zawory iglowe (Series FLOW-ADJUST)
Sterowanie procesami (E-8000)
Regulatory ciśnienia (EL-PRESS)
Urządzenia do pomiaru ciśnienia (IQ+FLOW®)
Urzadzenia do pomiaru przepiywu (IN-FLOW)
Zawory regulacyjne
Regulator natężenia przepływu
Dozowniki płynów (CORI-FLOW™)
Przepływomierze i regulatory przepływu do gazu z obudową elektroniki przeznaczoną do warunków laboratoryjnych. Seria EL-FLOW obejmują szeroki zakres przepływu od 0...1 mln/min do 0..1250 mln/min przy...
Przepływomierze masowe (Mass-Stream™)

Aktualności

Brak dostępnych aktualności. Proszę się skontaktować z firmą.
Adres
Nijverheidsstraat 1a
7261 AK
Ruurlo
Niderlandy
Rodzaj działalności
Producenci
Regiony eksportowe
na całym świecie
Certyfikaty
DIN EN ISO 9001:2008
DIN EN ISO 14001
DIN ISO/IE
Założenie
1981
Kierownictwo
H. Tappel
Pracownicy
420

O Bronkhorst High-Tech BV

Firma Bronkhorst High-Tech BV, założona w roku 1981, oferuje szeroki zakres przepływomierzy i regulatorów przepływu masowych termicznych i Coriolisa. Różnorodne wykonania standardowe i specjalne stosowane są laboratoriach i przemyśle, w różnych, również ciężkich warunkach środowiskowych. Zakresy pomiarowe obejmują wartości od 0...1 mln/min aż do 0..10000 m3/h dla gazów i od 0..30 mg/h do 0..600 kg/h dla cieczy. Ponadto, Bronkhorst High-Tech oferuje przetworniki i regulatory ciśnienia w zakresach od 0..100 mbar do 0..400 bar. Niniejsza broszura opisuje skrótowo rożne grupy produktów. Na życzenie dostarczamy szczegółowe opisy.

Bronkhorst High-Tech jest firmą o zasięgu światowym, której centrala mieści się w Ruurlo w Holandii. Łączna liczba pracowników firmy liczy ponad 250 osób, z czego 45 osób pracuje w konstrukcji i rozwoju, 100 w produkcji i 40 w obsłudze klientów i serwisie. Dział Obsługi Klientów pracuje przez 24 godziny na dobę i przez siedem dni w tygodniu, służąc pomocą klientom na całym świecie. Nasi specjaliści są do dyspozycji klientów, doradzając w konkretnych aplikacjach, przed i po sprzedaży. Świadczymy usługi w zakresie kalibracji, serwisu i uruchomień.