Katalog

Medic Laser Store

Medic Laser Store

Medic Laser Store

16.09.2023 01:00

GE VOLUSON E10 ULTRASOUND

Odpowiedz na ogłoszenie

Aparat ultrasonograficzny GE Voluson E10 to wysokiej klasy ultrasonograf dla kobiet, który naprawdę zasługuje na nazwę "Premium". Jego najbardziej godną uwagi cechą jest nowy przetwornik Matrix 4D. Jest to w pełni elektroniczna sonda 4D bez ruchomych części. Oznacza to, że nie ma "zamiatania" sondy, a wszystkie obrazy są uzyskiwane jednocześnie bez opóźnień.

Oznacza to,

że liczba klatek na sekundę jest wyższa, jakość obrazu jest doskonała, a obrazy diagnostyczne są znacznie dokładniejsze.

Najnowszy z naszej serii Expert, system ultrasonograficzny Voluson E10 został zaprojektowany z myślą o zaawansowanej praktyce zdrowia kobiet. Gdzie złożone przypadki są regułą, a nie wyjątkiem. Gdzie codziennie rozwiązujesz trudne pytania diagnostyczne. Gdzie pacjenci przychodzą do Ciebie po pewne odpowiedzi.

Nowy Voluson E10 jest oparty na innowacyjnej architekturze systemu Radiance, która wyznacza nowe standardy w zakresie wydajności obrazowania*, zapewniając spektakularne obrazy 2D i 3D/4D; doskonałą penetrację w trudnych technicznie badaniach; nowe narzędzia do obrazowania objętościowego i zaawansowane aplikacje, które pomagają w rozwiązywaniu trudnych przypadków. Voluson E10 obsługuje również następną generację HDliveTM firmy GE - HDlive Silhouette i HDlive Flow - obrazy są naprawdę niezwykłe!

Firma GE jest powszechnie uznawana za światowego lidera w technologii systemów ultrasonograficznych dla opieki zdrowotnej kobiet. Seria aparatów ultrasonograficznych GE Voluson pozwala ginekologom i klinicystom zajmującym się położnictwem, ginekologią i płodnością z łatwością przeprowadzać złożone badania zdrowia kobiet, zapewniając precyzyjną diagnostykę dzięki doskonałej jakości obrazu w krytycznym czasie.

GE Voluson E10 został zaprojektowany tak, aby zastąpić tańszy GE Voluson E8, ale nie całkowicie go zastąpić, ponieważ oferuje czterokrotnie większą moc obliczeniową niż GE Voluson E8, umożliwiając zaawansowane aplikacje i wydajny przepływ pracy. W porównaniu do E8, E10 posiada większy ekran dla lepszego przeglądania skanów, bardziej wyrafinowane formowanie wiązki i nowsze technologie renderowania. Wyjątkowa moc obliczeniowa i szybkość GE Voluson E10 oznaczają krótsze czasy renderowania i płynniejszą liczbę klatek na sekundę, co zapewnia niezwykle wyraźny i realistyczny obraz HD na żywo.

Cechy i specyfika GE Voluson E10
  • matryca elektroniczna 4D Przetwornik 4D
  • HD Live
  • 23" panoramiczny monitor LED
  • 12.1" wielodotykowy panel dotykowy
  • Podświetlenie portu sondy
  • Zoptymalizowana ergonomia
  • Zaawansowana wolumetryczna redukcja plamek V-SRI
  • Bardzo wysoka liczba klatek na sekundę w obrazowaniu 2D i 4D
  • moc przetwarzania 4x większa niż w Voluson e8

Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
indonezja

Region
DKI Jakarta

Lokalizacja
Kota Jakarta Selatan

Data zakończenia
31.12.2024 08:55