Katalog

ITT Enidine GmbH

Powrót do przeglądu

viscous speed governor firmy ITT Enidine GmbH

Zapytanie o produkt  

Prosta, lekka i jednocześnie wytrzymała konstrukcja wiskotycznego regulatora prędkości (VSG) zapewnia niezawodne działanie w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych. VSG wykorzystuje technologię lepkiego ścinania na bazie silikonu do kontroli obrotu wałów i obciążeń zawiasów. Wirnik wewnątrz nieruchomej obudowy otoczony jest olejem silikonowym. Gdy wał się obraca, wewnętrzny wirnik ścina olej silikonowy, tworząc opór i płynny ruch. Lepkość nośnika dla każdego VSG jest dobierana z uwzględnieniem różnych zmiennych, takich jak rozmiar elementu, waga, podparcie sprężynowe i pożądany czas cyklu.
Doskonały do sterowania bramami rolowanymi i przeciwpożarowymi

W przypadku nowych instalacji i modernizacji, pojedynczy VSG może być po prostu zainstalowany w wale bramy rolowanej z rowkiem. W takim przypadku należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta drzwi. W przeciwieństwie do urządzeń z mechanizmami zatrzaskowymi, VSG nie wymagają żadnych regulacji podczas instalacji i eksploatacji i mogą kontrolować prędkość otwierania i zamykania większości dużych drzwi. W przypadku ponadwymiarowych drzwi lub bram można zastosować wiele ograniczników.

Opatentowane VSG stosowane przez większość głównych producentów drzwi spełniają standardy przemysłowe ustanowione przez Underwriters Laboratories, Warnock Hersey i Factory Mutual. Oprócz zgodności z wieloma normami branżowymi, z powodzeniem przeprowadzono również 3-godzinne badania odporności ogniowej drzwi.

Zapytanie o produkt  

Więcej produktów w kategorii Oil brakes

Hydraulic Tow Bar Snubbers

Hydrauliczne hamulce najazdowe ITT Enidine Inc. zapewniają cechy, funkcje i korzyści wydłużające żywotność systemów przenośników podwieszanych i podłogowych poprzez redukcję sił podporowych przenos...