Katalog

ACE Stoßdämpfer GmbH

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

04.07.2024 01:07

Światowa premiera: ACE prezentuje przemysłowe amortyzatory jako cyfrowe bliźniaki

Oprócz oprogramowania do wymiarowania oraz danych CAD i symulacji, ACE Stoßdämpfer GmbH oferuje teraz inżynierom dane z cyfrowych bliźniaków w celu łatwiejszej integracji z wirtualnymi modelami. ACE jest pierwszym dostawcą amortyzatorów przemysłowych, który udostępnia klientom funkcjonalne makiety (FMU). Daje to możliwość integracji fizycznych modeli produktu dostawcy, w tym przypadku amortyzatorów przemysłowych, z własnymi modelami symulacyjnymi klienta. Ta zaleta jest szczególnie widoczna w przypadku niestandardowych amortyzatorów przemysłowych, ponieważ ACE jest w stanie szybko dostarczyć prototypy jako cyfrowe bliźniaki.


Amortyzatory przemysłowe od ACE: Komponenty wirtualnego prototypowania

Na życzenie ACE oferuje również wyodrębnienie danych dla wszystkich standardowych amortyzatorów przemysłowych z katalogu produktów i przekazanie ich klientom. Jednostki FMU są wyposażone w fizyczne zachowanie hydrauliki, termiki i mechaniki amortyzatorów przemysłowych ACE. Umożliwia to, na przykład, obliczenie dokładnego wpływu temperatury wejściowej na tłumienie amortyzatora przemysłowego i zbadanie jego wpływu na ogólny projekt z wyprzedzeniem. Te i inne właściwości sprawiają, że cyfrowe bliźniaki ACE są niezbędnym komponentem do wirtualnego prototypowania i wymiarowania projektów konstrukcyjnych po stronie klienta. Po stronie plusów, oprócz oszczędności czasu i kosztów, znajdują się również korzyści dla zrównoważonego rozwoju, ponieważ do ukończenia rozwoju konstrukcji potrzeba mniej fizycznych próbek.


Jeśli klienci chcą korzystać z modułów FMU ACE, potrzebują oprogramowania symulacyjnego, które zawiera interfejs FMI (Functional Mockup Interface). Typowe programy, które integrują moduły FMU ACE to Simulink i Adams.

Zainteresowane strony mogą znaleźć więcej informacji na temat usług cyfrowych ACE za pośrednictwem linków https://www.acecontrols.co.uk/uk/sizing.html i https://ace-cad.de/

Aby uzyskać informacje na temat symulacji i cyfrowych bliźniaków, prosimy o bezpośredni kontakt z inżynierem ACE Christianem Junghansem pod adresem c-junghans@ace-int.eu.

Więcej aktualności

Transport szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 firmy Biontech/Pfizer to prawdziwe wyzwanie logisty...

ACE Stoßdämpfer GmbH oferuje teraz inżynierom projektantom nie tylko oprogramowanie do...

Czym kaskaderzy są dla gwiazd filmowych, tym amortyzatory strukturalne TUBUS są dla drogich syste...

Cyfryzacja i podejście lean management są postrzegane jako pożądana kuracja odchudzająca w wielu...

Podczas testowania wózków inwalidzkich producenci zachowują ostrożność ze z...

Podczas testowania wózków inwalidzkich, ze zrozumiałych względów, pr...