Katalog

ACE Stoßdämpfer GmbH

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

O ACE Stoßdämpfer GmbH

Twój specjalista w zakresie przemysłowej technologii tłumienia

Od połowy 2016 roku ACE jest oficjalnie członkiem Stabilus S.A., jednego z wiodących na świecie producentów sprężyn gazowych, napędów elektromechanicznych i amortyzatorów.

Założona w 1963 roku firma ACE wprowadziła na rynek pierwszy regulowany amortyzator przemysłowy. Ponad 50 lat później, ACE jest uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie przemysłowej technologii tłumienia. Portfolio firmy obejmuje obecnie produkty z zakresu automatyki, kontroli ruchu, kontroli wibracji i bezpieczeństwa.

Doświadczony, lokalny zespół wsparcia ACE koncentruje się na znalezieniu właściwego rozwiązania dla każdego klienta - na całym świecie. Produkty firmy znajdują się wszędzie, od dna oceanu po niebo i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dokładne hamowanie, wspomaganie siłowe lub sterowanie wibracjami. Siedziba główna ACE znajduje się w Langenfeld w Niemczech (marketing i sprzedaż) oraz w Farmington Hills w Michigan (inżynieria i działalność operacyjna). Firma posiada 5 oddziałów i 4 zakłady produkcyjne na całym świecie, jak również przedstawicielstwa w 45 krajach na wszystkich kontynentach.

ACE jest uznawane za światowego lidera w technologii absorpcji przemysłowej i dzięki silnemu przekonaniu o lokalnym wsparciu dostępnym na całym świecie, rozwinęło sieć dystrybucji i dostaw zdolną do inżynierii i wsparcia we wszystkich krajach przemysłowych na całym świecie. Z ponad stu dwudziestoma dystrybutorami zlokalizowanymi w ponad czterdziestu pięciu różnych krajach, produkcją na trzech kontynentach oraz zaangażowaniem w innowacje i rozwój ACE jest dostępne, aby pomóc Państwu, gdziekolwiek jesteście.

Międzynarodowy zespół ACE składa się z w pełni wyszkolonych, szanowanych lokalnych dystrybutorów, z których każdy obsługuje lokalną społeczność, wspieranych przez międzynarodowy personel ACE składający się ze starszych inżynierów i projektantów, którzy są w stanie doradzić i dostosować sprzęt do specyficznych wymagań każdej firmy. Nasze międzynarodowe wsparcie jest wzmocnione przez wielojęzyczny personel, wysoki poziom zapasów magazynowych we wszystkich lokalizacjach oraz zdolność do szybkiego reagowania nawet na najbardziej skomplikowane pytania techniczne. Ponad czterdzieści lat doświadczenia w dziedzinie spowalniania przemysłowego oraz udana współpraca z niektórymi z najbardziej prestiżowych instytucji inżynieryjnych i uniwersytetów dała ACE możliwość opracowania złożonych programów symulacyjnych, które wielokrotnie potwierdziły swoją poprawność w rzeczywistych projektach. Te cechy są dostępne dla Państwa, niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tylko jednej małej części, czy też opracowują całkowicie nową gamę produktów. ACE jest tutaj, aby Państwu pomóc.

ACE - GDY WYDAJNOŚĆ MA ZNACZENIE

 
 
Brak wyników.

Amortyzatory przemysłowe (MA/ML33 to MA/ML64)

Wysoka absorpcja energii i stopniowa regulacja
Regulacja

Zdolność energetyczna 170 Nm/cykl do 6.780 Nm/cykl
Skok 23,1 mm do 150 mm

Regulo...

Amortyzatory przemysłowe (SC33 to SC45)

Konstrukcja rury tłokowej zapewniająca maksymalną absorpcję energii

Samokompensująca się technologia rurki tłokowej
Wydajność energetyczna 155 Nm/cykl do 680 Nm/cykl

Amortyzatory przemysłowe (MC33-LT to MC64-LT)

Ekstremalnie niskie temperatury i wysoka częstotliwość cykli

Samokompensujące, zastosowanie w temperaturze od -50 °C do +66 °C
Wydajność energetyczna 170 Nm/cy...

Amortyzatory przemysłowe (MC33-HT to MC64-HT)

Stabilność w ekstremalnie wysokich temperaturach przy wysokich częstotliwościach cykli

Samokompensujące się, zastosowanie w temperaturze 0 °C do 150 °C
Wydajno...

Amortyzatory przemysłowe (MC33-V4A to MC64-V4A)

Optymalna ochrona przed korozją

Samokompensująca się, stal nierdzewna
Wydajność energetyczna od 170 Nm/cykl do 3730 Nm/cykl
Skok od 23,1 mm do 99,4 mm

Naj...

Amortyzatory przemysłowe (MC33 to MC44)

Wysoka absorpcja energii i solidna konstrukcja
Samokompensująca się

Wydajność energetyczna 170 Nm/cykl do 5.650 Nm/cykl
Skok 23,1 mm do 150 mm

Amortyzatory przemysłowe (MAGNUM)

Odpowiednie amortyzatory - dla wszystkich obciążeń

Amortyzatory przemysłowe ACE pracują ciężko. Dzięki ich zastosowaniu ruchome ładunki są równomiernie wyhamowywane na całe...

Amortyzatory przemysłowe (CA2 to CA4 + A1 1/2 to A3)

Efektywna absorpcja wstrząsów dla ciężkich ładunków

Amortyzatory przemysłowe do dużych obciążeń firmy ACE uzupełniają ofertę firmy w zakresie technologii tłumienia. Ta kate...

Miniamortyzatory

Dostosowanie do prawie każdej konstrukcji

Miniaturowe amortyzatory ACE to sprawdzone produkty wysokiej jakości, stosowane w milionach konstrukcji przemysłowych na całym świ...

Mały amortyzator (MC5 to MC75)

Amortyzatory w formacie miniaturowym, samokompensujące się
Wydajność energetyczna 0,68 Nm/Cykl do 9 Nm/Cykl
Skok 4 mm do 10 mm


Idealne do kompaktowych, wydajnych konstrukcji...

Amortyzatory przemysłowe

Wyjątkowo wysoka wytrzymałość i najniższa siła resetowania
Technologia samokompensującej się membrany rolkowej
Wydajność energetyczna 20 Nm/cykl do 136 Nm/cykl
Skok 12 mm do 25 mm

Miniamortyzatory (MC150-V4A to MC600-V4A)

Miniaturowe amortyzatory
MC150-V4A do MC600-V4A

Wyjątkowo wysoka wytrzymałość dzięki ochronie antykorozyjnej ze stali nierdzewnej
Samokompensując...

Firma ACE Stoßdämpfer GmbH z Langenfeld wzbogaca swoją ofertę w zakresie produktów bezpieczeństwa o solidne, jednorazowe rozwiązania. Są one wykonane ze specjalnych aluminiowych lub stalowych rurek, które podczas zderzenia składają się zgodnie z przeznaczeniem i zamieniają energię kinetyczną uderzenia w ciepło. Elementy maszyny chronią konstrukcje w razie wypadku dzięki wysokiemu, równomiernemu rozproszeniu energii na poziomie 98 procent. Amortyzatory zderzeniowe firmy ACE Stoßdämpfer GmbH zapewniają dużą stabilność w codziennej eksploatacji oraz doskonałą ochronę w przypadku nagłego hamowania. Są one również łatwe w montażu i wymianie po wypadku.
Christian Kirchbaumer objął stanowisko kierownika ds. globalnego marketingu w jednostce biznesowej Industrial grupy Stabilus. Oprócz marki Stabilus jako marki parasolowej, do tej jednostki biznesowej należą również marki ACE, Fabreeka, General Aerospace, Hahn Gasfedern i Tech Products. Są one znane przede wszystkim z produktów i usług w zakresie automatyzacji, kontroli drgań i ruchu oraz produktów bezpieczeństwa. Stabilus i jego spółki zależne zapewniają klientom przemysłowym unikalną gamę rozwiązań w zakresie komponentów i usług pod jednym dachem. Dzięki niezliczonym rozwiązaniom, z których wiele jest dostosowanych do indywidualnych potrzeb, wstrząsy i wibracje są absorbowane, zużycie jest redukowane, a procesy optymalizowane.
Wymagania dotyczące monitorowania środowiska w procesie aseptycznego przetwarzania w przemyśle farmaceutycznym i służbie zdrowia stają się coraz bardziej wymagające. Aby zapewnić laboratoriom nowy złoty standard w mikrobiologicznym monitorowaniu aktywnego powietrza i pobieraniu próbek, brytyjska firma Pinpoint Scientific opracowała innowacyjny system. W celu zapewnienia doskonałej obsługi ImpactAir-140 został wyposażony w hydrauliczne amortyzatory dostarczone przez ACE Fabreeka UK.