Katalog

PFISTERER Kontaktsysteme GmbH

PFISTERER Kontaktsysteme GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001

PFISTERER Kontaktsysteme GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001

07.06.2024 05:06

Udana współpraca pomiędzy PFISTERER i Lebenshilfe w Gussenstadt

PFISTERER, wiodąca globalna firma technologiczna zajmująca się rozwiązaniami w zakresie infrastruktury energetycznej, oraz Lebenshilfe für Menschen mit Behinderung, Kreisvereinigung Göppingen e. V., cieszą się z udanej współpracy w zakładzie w Gussenstadt.

Rozwiązania dla globalnej transformacji energetycznej

Zakład PFISTERER w Gussenstadt specjalizuje się w obróbce metali i odgrywa kluczową rolę w rozwoju i produkcji rozwiązań umożliwiających tworzenie sieci elektrycznych w kontekście globalnej transformacji energetycznej. W ramach tego partnerstwa zaangażowani pracownicy Lebenshilfe podejmują się ważnych prac montażowych i produkcyjnych. Obejmuje to takie czynności, jak frezowanie małych gwintów i wstawianie sprężyn dociskowych do złączy śrubowych i zacisków przyłączeniowych do transformatorów.

Od rozpoczęcia współpracy dwa i pół roku temu, Lebenshilfe Göppingen e. V. zmontowała imponujące 4 miliony części dla PFISTERER. Ten kamień milowy nie tylko podkreśla wydajność i jakość współpracy, ale także podkreśla ważną rolę, jaką odpowiedzialność społeczna i integracja odgrywają w środowisku pracy.

Udana współpraca z odpowiedzialnością społeczną

"Współpraca z Lebenshilfe w Gussenstadt to dla nas nie tylko udane partnerstwo biznesowe, ale także wyraźne zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną i integrację. Jesteśmy dumni z osiągniętych kamieni milowych i z niecierpliwością czekamy na kontynuację tej pozytywnej historii sukcesu" - mówi Hermann Schuller, kierownik budowy i produkcji w zakładzie PFISTERER Group w Gussenstadt. "Współpraca z PFISTERER jest dla nas szansą na stworzenie perspektyw zawodowych, a jednocześnie szansą na aktywny wkład w dostawy energii przyszłości. Jesteśmy z tego dumni" - dodaje Madeleine May, zastępca kierownika warsztatu w Lebenshilfe Göppingen.

Partnerstwo pomiędzy PFISTERER i Lebenshilfe Göppingen e. V. pokazuje, jak można harmonijnie połączyć sukces gospodarczy i zaangażowanie społeczne. PFISTERER pozostaje zaangażowany w integracyjne środowiska pracy i zrównoważone partnerstwa.

Więcej aktualności


Winterbach, Niemcy - 06 lutego 2024 r. - System połączeń wtykowych CONNEX firmy PFISTERER z...

Winterbach, Niemcy - 7 listopada 2023 r

Platforma morska DolWin kappa została pom...


Winterbach, Niemcy - 26.09.2023 r. -

Operator sieci przesyłowej TenneT zlecił firmi...

Karl-Heinz Pfisterer zostaje honorowym przewodniczącym rady nadzorczej SE.

Winterbach, Niemcy - 15 czerwca 2023 r. - Pfisterer, wiodący dostawca rozwiązań dla infrastruktur...

Dystrybucja i przesył energii to od prawie 100 lat główne kompetencje firmy PFISTERER. Jako ekspe...