Katalog

Dongguan Richen Precision Manufacture Co.,Ltd

Dongguan Richen Precision Manufacture Co.,Ltd

Dongguan Richen Precision Manufacture Co.,Ltd

O Dongguan Richen Precision Manufacture Co.,Ltd

została założona w 2006 roku, która znajduje się w Dongguan City, w prowincji Guangdong. Firma zajmuje powierzchnię 30.000 metrów kwadratowych z ponad 300 pracownikami i posiada trzy działy biznesowe: Precyzyjna obróbka części, formy do tłoczenia & produkty do tłoczenia oraz jigs&fixture. Richen Precision przywiązuje dużą uwagę do jakości i ochrony środowiska, i przeszedł ISO9001, ISO14001, ISO45001 certyfikaty systemu zarządzania jakością i środowiskiem. Została oceniona jako przedsiębiorstwo high-tech przez kraj przez sześć kolejnych lat od roku 2016.
Części precyzyjne, formy do tłoczenia, produkty do tłoczenia i mocowania Richen Precision zostały zastosowane do maszyn, automatyki, motoryzacji, elektroniki, medycyny, półprzewodników, nowej energii, elektryczności i innych dziedzin. Firma posiada wiele importowanych wysokiej klasy urządzeń do obróbki precyzyjnej i instrumentów kontroli precyzyjnej. Ścisły wewnętrzny system zarządzania jakością, który zapewnia, że całe produkty mogą spełniać globalne standardy przemysłowe. Od momentu powstania, Richen Precision przestrzega zasady "Customer First, Pursue Excellence".

Firma zgromadziła dużą liczbę profesjonalnego i technicznego personelu, i ma doskonały zespół zarządzający. Dzięki ciągłym innowacjom oraz badaniom i rozwojowi, stale rozszerza swoją działalność od początkowego rynku azjatyckiego do świata. Firma kupuje i inwestuje w nowy sprzęt do obróbki każdego roku. Ciągle się doskonali i lepiej służy globalnym klientom.

Tłoczniki

Richen Precision zwraca dużą uwagę na jakość i ochronę środowiska, przeszedł certyfikaty systemu zarządzania jakością i środowiskiem ISO9001, ISO14001, ISO45001. Został oceniony jako przedsiębiorst...