Katalog

Bäramed Instrumente GmbH

Bäramed Instrumente GmbH

  • DIN ISO 13485

Bäramed Instrumente GmbH

  • DIN ISO 13485

O Bäramed Instrumente GmbH

Najlepsza obsługa klienta

Wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistyczna oraz wykwalifikowane wykształcenie to cechy, które wyróżniają pracowników firmy Bäramed Instrumente spośród innych. Dobrze posegregowany magazyn i codzienna wysyłka towaru gwarantują terminową dostawę do naszych klientów.

Indywidualne doradztwo

Komunikacja jest dla Bäramed Instrumente prawem numer 1. Chcemy wiedzieć, co się dzieje, możemy pomóc w rozwiązywaniu problemów dzięki naszej fachowej wiedzy i uczynić nas Państwa kompetentnym partnerem w dziedzinie technologii medycznej.

DIN ISO 13485

Firma Bäramed Instrumente wyznaje podstawową zasadę jakości. Każdy przedmiot opuszczający Bäramed Instrumente jest sprawdzany pod kątem optymalnego działania i fachowego wykonania. Dzięki Systemowi Zapewnienia Jakości zgodnie z DIN ISO 13485, zapewniamy i utrzymujemy standard jakości Bäramed Instrumente.

Produktyz własną etykietą

Bäramed Instrumente jest zawsze gotowy wysłuchać klientów, którzy preferują instrumenty z własną etykietą. Szybko i elastycznie możemy dostosować się do systemu numeracji klienta, spełniając w ten sposób indywidualne życzenia.