Katalog

Hulk Vehicle

05.07.2024 13:45

Trwały autobus turystyczny dla 11-14 osób, styl zamknięty, benzyna, autobus turystyczny

Odpowiedz na ogłoszenie

Połączenie ciepła, komfortu, luksusu i najwyższej jakości - Niezależne zawieszenie Macphersona - Zintegrowana rama ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości - Dwuobwodowy hamulec hydrauliczny ze wzmacniaczem próżniowym - MOQ: 1 Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM na benzynowe autobusy turystyczne z więcej niż 14 miejscami lub mniej niż 11 miejscami. Zapraszamy do przesłania nam swoich wymagań.

Bardziej antykorozyjna podstawa pojazdu
W porównaniu z procesem malowania powierzchni ramy innych marek, powierzchnia ramy podstawy benzynowego autobusu turystycznego została poddana szeregowi procesów antykorozyjnych, takich jak wytrawianie, fosforanowanie, elektroforeza, zanurzanie i wypalanie. Ma właściwości antykorozyjne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i ma dłuższą żywotność.

Zamknięta i cieplejsza komora
W autobusie zastosowano całkowicie zamkniętą komorę, która może skutecznie izolować hałas zewnętrzny, wiatr i deszcz oraz inne zakłócenia. Nadwozie zostało zaprojektowane z drzwiami wejściowymi i wyjściowymi i jest wyposażone w system klimatyzacji, umożliwiający pasażerom utrzymanie komfortowej temperatury w różnych porach roku i warunkach klimatycznych oraz poprawiający wrażenia z jazdy.

Wysoki standard silnika EFI
W benzynowym autobusie turystycznym Hulk FDH zastosowano silnik EFI LJ469/LJ415 w standardzie krajowym VI. Posiada on bardziej zaawansowaną technologię kontroli spalania i kontroluje parametry, takie jak wtrysk paliwa i czas zapłonu, aby poprawić wykorzystanie paliwa i znacznie zmniejszyć szkodliwe emisje spalin.

Wysoki komfort siedzeń
W benzynowym autobusie turystycznym Hulk FDH zastosowano niezależny regulowany miękki fotel dla kierowcy, a część pasażerska jest wyposażona w zintegrowane miękkie siedzenia z imitacji skóry (czarne, beżowe, brązowe itp.) lub siedzenia autobusowe FRP. Zapewnia to komfortową jazdę wszystkim pasażerom, zapewniając jednocześnie wyższy poziom bezpieczeństwa. Jest luksusowy, piękny i bardzo atrakcyjny.

Wysokiej jakości próżniowe opony nośne
Wszystkie opony benzynowego autobusu turystycznego Hulk są wykonane z wysokiej jakości próżniowych opon samochodowych, które spełniają surowe normy stabilności i trwałości. Mają antypoślizgową teksturę i dużą przyczepność, dzięki czemu z łatwością radzą sobie z różnymi nawierzchniami, zapewniając stabilność podczas jazdy.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Shandong

Lokalizacja
Qingdao

Data zakończenia
31.12.2029 23:55

Dodatkowe informacje