Katalog

iew Induktive Erwärmungsanlagen GmbH

iew Induktive Erwärmungsanlagen GmbH

iew Induktive Erwärmungsanlagen GmbH

Powrót do przeglądu

Maszyna do lutowania próżniowego (VVBM 200) firmy iew Induktive Erwärmungsanlagen GmbH

Zapytanie o produkt  

 1. Oprócz naszych sprawdzonych systemów indukcyjnych do lutowania twardego, od 2018 roku oferujemy również nasz innowacyjny system lutowania próżniowego VVBM 200 (Vertical Vacuum Brazing Machine). Aby zaoferować odpowiednie rozwiązanie również małym i średnim firmom o mniejszej całkowitej objętości, opracowaliśmy bardziej kompaktowy i ekonomiczny model VVBM150, który jest dostępny od 2022 r.

  Próżniowa maszyna do lutowania twardego charakteryzuje się pionową konstrukcją komory próżniowej, dzięki czemu cała długość 350 mm (lub 240 mm w przypadku VVBM150) jest użyteczna dla komponentów. Komponenty mogą być umieszczane na różnych poziomach (wszystkie 25 mm), a nasza 3-strefowa kontrola temperatury (lub 2 strefy dla VVBM150) zapewnia optymalny rozkład temperatury w komorze próżniowej. W rezultacie możliwe są różnice temperatur mniejsze niż 10 °C. Aby utrzymać zanieczyszczenie systemu i komponentów na jak najniższym poziomie, wybraliśmy rurę ze szkła kwarcowego jako komorę próżniową, aby pracować bez metalu. Prowadzi to do dalszej optymalizacji jakości komponentów produktów lutowanych próżniowo.

  Nasz system lutowania próżniowego ma również wbudowane okno podglądu do kontroli i rozwoju procesu. Oferujemy naszym klientom nie tylko sam system, ale także kompleksowe doradztwo w zakresie procesu lutowania, w tym wybór lutu i procesu.

  Wyłącznie w przypadku VVBM200 oferujemy opcję integracji aktywnego chłodzenia azotem w celu skrócenia całkowitego czasu cyklu. Ponadto system jest wyposażony w kontrolę ciśnienia częściowego, aby uniknąć odgazowywania srebra w aktywnych stopach lutowniczych w wyższych temperaturach. Jest to szczególnie istotne w przypadku zastosowań takich jak MKD lub lutowanie CVD w celu uzyskania wysokiej wytrzymałości.

  Podsumowując, oferujemy następujące korzyści:

  Pionowa konstrukcja komory próżniowej dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni
  Okno podglądu do kontroli procesu i rozwoju
  Wyłącznie dla VVBM200: Kontrola ciśnienia częściowego do lutowania w wyższych temperaturach (brak odgazowywania srebra)
  Wyłącznie dla VVBM200: Opcjonalne chłodzenie azotem w celu skrócenia całkowitego czasu procesu
  Wysoka jednorodność temperatury poniżej 10 °C dzięki 3-strefowej kontroli temperatury (odpowiednio. 2-strefowa kontrola temperatury w VVBM150)


Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego systemu lutowania próżniowego, polecamy nasz film produktowy pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=8d_108ZymKU

Zapytanie o produkt  

Więcej produktów w kategorii Vacuum brazing

Maszyna do lutowania próżniowego (VVBM150)

Oprócz naszych sprawdzonych systemów indukcyjnych do lutowania twardego, od 2018 roku oferujemy również nasz innowacyjny system lutowania próżniowego VVBM 200 (Vertical Vacuum Brazing Machine). Aby...