Katalog

E+E Elektronik Ges.m.b.H.

E+E Elektronik Ges.m.b.H.

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik Ges.m.b.H.

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

Powrót do przeglądu

Cyfrowy moduł pomiarowy (HTM502 ) firmy E+E Elektronik Ges.m.b.H.

Zapytanie o produkt  

Moduł sensoryczny HTM502 austriackiego producenta czujników E+E Elektronik oferuje ekonomiczne rozwiązanie do pomiaru wilgotności i temperatury.

Charakteryzuje się łatwą implementacją, wysoką dokładnością i niezawodnością. Integracja i wymienność poprzez interfejs I2C pozwalają na szybką realizację projektu. Zintegrowana ochrona czujnika i mechanicznie wytrzymała obudowa wspierają szeroki zakres zastosowań. Moduł nadaje się szczególnie do aplikacji wrażliwych na cenę w sektorze HVAC, ale także do zastosowań przemysłowych.
Doskonała dokładność pomiaru, solidna konstrukcja

Moduł czujnikowy HTM502 mierzy wilgotność i temperaturę z dokładnością do ±2,0% RH i ±0,3 °C (0,54 °F) i może być używany w aplikacjach w zakresie od 5 °C do 60 °C (41...140 °F). Solidna obudowa nadaje modułowi dużą stabilność mechaniczną i zapewnia łatwość obsługi, zapobiegając przypadkowemu kontaktowi z elementem pomiarowym. Zintegrowana powłoka czujnika E+E chroni element pomiarowy przed zabrudzeniami i korozją, poprawiając wydajność pomiarów i długoterminową stabilność w trudnych i wymagających środowiskach.

Szybka integracja dzięki I2C

Interfejs I2C umożliwia łatwą integrację modułu wilgotności i temperatury, co oznacza, że projekty mogą być szybko realizowane. HTM502 oferuje dwa tryby pracy pomiarowej (tryb pomiaru pojedynczego lub okresowego) i obsługuje prędkość komunikacji do 1000 kHz. Dzięki niskiemu napięciu zasilania wynoszącemu 2,35 - 3,60 V oraz niewielkiemu zapotrzebowaniu na prąd moduł nadaje się również do zastosowań o niskim zużyciu energii.

Łatwa instalacja i wymiana

Konstrukcja modułu HTM502 nadaje się do łatwej instalacji bez dodatkowych nakładów na wdrożenie czy prace lutownicze. Dzięki 4-pinowej wtyczce moduł czujnika może być szybko wymieniony w terenie.

Zapytanie o produkt