Katalog

Heimerle + Meule GmbH

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery
  • Responsible Gold Guidance

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery

Powrót do przeglądu

Electroplating systems firmy Heimerle + Meule GmbH

Zapytanie o produkt  

Technologia elektroformowania
Najprostszy sposób wytwarzania samonośnych metalowych szkieletów poprzez proces elektrochemiczny, bez odlewania, spiekania i bez kosztownych inwestycji w sprzęt - tak rozumiemy pojęcie "elektroformowanie". Niejako "przy okazji" Gramm Electroforming System (GES) osiąga wysoce estetyczne, precyzyjne i powtarzalne rezultaty, potwierdzone przez uznanych materiałoznawców i kliniki.

Już w 1989 roku firma Gramm GmbH dokonała wielkiego przełomu na rynku stomatologicznym dzięki GAMMAT 12, pierwszemu w pełni automatycznemu urządzeniu do elektroformowania. W kolejnych dekadach wiele wydarzyło się w technologii stomatologicznej, a także w rozwoju sprzętu stomatologicznego. Maksymalna wydajność ekonomiczna przy najniższych możliwych inwestycjach, jak również precyzja i biokompatybilność stawały się coraz bardziej atrakcyjne dla technika dentystycznego, dentysty i wreszcie dla pacjenta.

Chętnie przyjęliśmy to wyzwanie i w ten sposób technologia elektroformowania stała się liderem na rynku światowym. Dziś możemy powiedzieć, że w przyszłości będziemy produkować te grupy produktów wokół systemu elektroformowania we własnej firmie i w ten sposób kontynuować błyskotliwy triumfalny pochód w technologii stomatologicznej. Najlepsze jest to, że serce systemu nadal nazywa się GAMMAT®optimo 2!

Aktualny unit GES GAMMAT®optimo 2 jest dobrze ugruntowany w całych Niemczech przez naszych przedstawicieli handlowych. Wyjątkowo prosta obsługa zapewnia doskonałe rezultaty w wykonywaniu protez kombinowanych na stopach dentystycznych z cyrkonu, metali szlachetnych i nieszlachetnych, przy niewielkim użyciu kąpieli złota. Zintegrowana w urządzeniu funkcja recyklingu usuwa nawet najmniejsze pozostałości złota - ekonomicznie, obliczeniowo, przekonująco!

Zapytanie o produkt