Katalog

Heimerle + Meule GmbH

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery
  • Responsible Gold Guidance

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery

Powrót do przeglądu

Wysokowydajne tworzywa sztuczne dla protetyki firmy Heimerle + Meule GmbH

Zapytanie o produkt  

Nowoczesne żywice wysokowydajne dla technologii CAD/CAM

Od czasu wprowadzenia technologii CAD/CAM różnorodność produktów w technice dentystycznej niemal eksplodowała. Nawet w przypadku akryli do szerokiego zastosowania, zakres oferowanych półfabrykatów i wykrojów jest ogromny. istnieją jednak duże różnice w jakości, które nie są widoczne z zewnątrz i które wynikają głównie z procesu produkcji.

Biorąc pod uwagę nasze wysokie standardy jakości, zdecydowaliśmy się na zastosowanie w tym zakresie wysokiej jakości tworzyw termoplastycznych firmy DentalPlus GmbH. Z firmą DentalPlus jesteśmy związani od wielu lat poprzez proces formowania wtryskowego, a materiały w formie kartridża i ich biokompatybilność są nam znane od dawna. Dzięki opatentowanemu procesowi, firmie DentalPlus udało się spełnić te wymagania również w formie półfabrykatów. Ciągłe badania i dalszy rozwój potwierdzają ekstremalną jednorodność, dokładność dopasowania bez szczelin, wysoką wytrzymałość na złamanie i zginanie, jak również stabilność koloru przez wiele lat. "Żywice DentalPlus" oznaczają również: najwyższą kompatybilność z organizmem i nieszkodliwość fizjologiczną, sprawdzone nawet u wrażliwych pacjentów, doskonałą estetykę i długotrwałą trwałość - i oczywiście "Made in Germany"!

Pole zastosowania wysokowydajnych akryli w technice dentystycznej nie ogranicza się już do uzupełnień tymczasowych. Protezy całkowite i częściowe, korony i mosty, szyny, odlewy modelowe i technika zatrzaskowa, w pełni anatomiczne długoterminowe uzupełnienia tymczasowe - w zależności od wskazania należy wybrać pomiędzy Eldy Plus®, Polyan Plus®, Dentalos Plus® lub PMMA Economic Line.

Zapytanie o produkt