Katalog

LKW WALTER Internationale Transportorganisation

LKW WALTER Internationale Transportorganisation

  • DIN EN ISO 9001
  • ISO 14001

LKW WALTER Internationale Transportorganisation

  • DIN EN ISO 9001
  • ISO 14001

Powrót do przeglądu

Logistyka transportu (International) firmy LKW WALTER Internationale Transportorganisation

LKW WALTER organizuje transporty samochodowe i kombinowane. Na terenie całej Europy. Oferujemy Państwu trzy modele, aby Państwa pojazdy były jak najlepiej zajęte.

Podróż w obie strony
W modelu podróży w obie strony Państwa pojazdy stale przemieszczają się między dwoma krajami. Mogą Państwo sami zdecydować, którą trasą chcą Państwo jechać. Ten model charakteryzuje się ciągłym zatrudnieniem Państwa samochodów ciężarowych. Dzięki zoptymalizowanym pustym kilometrom korzystasz z bezpiecznych możliwości zarobkowania, które można zaplanować w dłuższej perspektywie i większego zysku.

One-Way
Masz własnych klientów eksportujących lub importujących na poszczególnych trasach i szukasz ładunków powrotnych? Dzięki LKW WALTER można łatwo i elastycznie zorganizować brakujące ładunki i zmaksymalizować wykorzystanie pojazdów. Planujcie Państwo swoje transporty również za pomocą naszej oferty ładunków w giełdzie ładunków LOADS TODAY.

Przyczepy ciężarowe
Czy chcecie Państwo przede wszystkim pracować z ciągnikami siodłowymi w regionie i być w domu w weekend? Jako partner transportowy przewożą Państwo nasze naczepy żurawiowe pomiędzy terminalem kolejowym lub promowym a punktami załadunku lub rozładunku naszych klientów. W tym modelu Twoje ciągniki są zawsze zajęte - i nie są potrzebne żadne własne przyczepy.

To Państwo decydujecie, gdzie jedziecie
Cargo z / do Europy Zachodniej
Cargo z / do Europy Wschodniej
Cargo z / do Rosji
Cargo z / do Azji Środkowej
Cargo z / do Kaukazu
Cargo z / do Bliskiego Wschodu
Cargo z / do Afryki Północnej


Product inquiry  

Więcej produktów w kategorii Logistyka transportu

Logistyka transportu (Combined traffic)

Logistyka transportu (Combined traffic)

Transport kombinowany - zrównoważony i elastyczny

Aby transport był jak najbardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, transport kombinowany optymalnie łączy w sobie różne rodzaje tran...