Katalog

Heimerle + Meule GmbH

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery
  • Responsible Gold Guidance

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery

05.07.2024 02:07

Czyste doświadczenie - Arnd Gollan dołącza do zespołu Heimerle + Meule

Arnd Gollan objął nowe stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu międzynarodowego w Heimerle + Meule GmbH w Pforzheim w dniu 1 kwietnia 2024 r.

W dniu 1 kwietnia 2024 r. Arnd Gollan objął nowe stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu międzynarodowego w Heimerle + Meule GmbH w Pforzheim. Dzięki imponującemu 30-letniemu doświadczeniu w branży metali szlachetnych, wnosi ze sobą dogłębną wiedzę i wiele udanych projektów.

Jego przybycie oznacza znaczący krok dla firmy, ponieważ wykorzysta swoją wiedzę do rozwijania nowych obszarów biznesowych i napędzania międzynarodowego wzrostu. Przed dołączeniem do Heimerle + Meule Arnd Gollan pracował dla renomowanych firm, takich jak Agosi, Umicore i Degussa. Odegrał kluczową rolę w otwieraniu nowych rynków i tworzeniu zakładów produkcyjnych za granicą.

W szczególności jego praca dla Agosi i Umicore w Tajlandii i Chinach, gdzie odegrał kluczową rolę w tworzeniu rafinerii, jest świadectwem jego zaangażowania i doświadczenia w międzynarodowym biznesie. W Kanadzie Arnd Gollan zainicjował udane przejęcie lokalnego zakładu produkcyjnego metali szlachetnych dla Agosi, ustanawiając w ten sposób pierwszy ślad w Ameryce Północnej. Arnd Gollan kierował rozwojem i renowacją działalności przemysłowej w zakresie metali szlachetnych w nowo założonym oddziale Degussa Wholesale w Pforzheim.

To doświadczenie dało mu głębokie zrozumienie złożonych wymagań branży metali szlachetnych i uczyniło go poszukiwanym ekspertem w branży. W Heimerle + Meule Arnd Gollan wykorzysta swoje bogate doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć, aby rozwinąć dział recyklingu przemysłowego. Jego głównym zadaniem będzie identyfikacja nowych obszarów biznesowych i aktywny udział w projektach zarządzania strategicznego.

Jego celem jest dalsze pozycjonowanie firmy jako wiodącego dostawcy na międzynarodowym rynku metali szlachetnych i promowanie zrównoważonego wzrostu. Dzięki doświadczeniu Arnda Gollana i jego zaangażowaniu w innowacje i zrównoważony rozwój, Heimerle + Meule ma przed sobą obiecującą przyszłość. Jego nominacja na stanowisko Director Business Development International podkreśla zaangażowanie firmy w doskonałość i rozwój w skali globalnej.

Więcej aktualności

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą na targach INVEST

w Stuttgarcie

w...

Heimerle + Meule od ponad czterech lat z powodzeniem sprzedaje na rynku materiały Eldy Plus®. Do tej pory mogły być one oferowane zadowolonym klientom jedynie jako materiał do frezowania. Ale teraz to się zmienia dzięki nowej drukarce FilaPrintM!

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie na Blechexpo 2023.

W dniach 07 - 10 listopa...