Katalog

GEDA GmbH

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

11.06.2024 01:06

Potęga w samym sercu Birmingham

GEDA Multilift P22 Premium jako pomocnik w drugim co do wielkości mieście Anglii

Wersja premium wózka GEDA Multilift P22 została wykorzystana jako pomocnik na wymagającym placu budowy w angielskim regionie West Midlands. W centrum Birmingham powstaje kompleks budynków z 226 luksusowymi mieszkaniami.

W samym sercu brytyjskiego miasta Birmingham powstaje kompleks budynków JQ Rise, składający się z 226 luksusowych mieszkań z jedną i dwiema sypialniami w centrum miasta. Ważne udogodnienia, takie jak supermarkety, apteki i restauracje, znajdują się w odległości spaceru lub zaledwie kilku minut od mieszkań. Ważne obiekty, takie jak University College, Arena i O2 Academy, aby wymienić tylko kilka, znajdują się również w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu budynków. Nowoczesny design i ekskluzywne wyposażenie wnętrz sprawiają, że mieszkania są poszukiwanymi nieruchomościami dla najemców o najwyższym poziomie komfortu życia.

Na czas trwania projektu budowlanego odpowiedzialna firma budowlana wybrała GEDA Multilift P22 Premium jako idealnego asystenta z różnych powodów. Ważne było, aby pracownicy i materiały były chronione przed deszczem i wiatrem. Ponadto, w przeciwieństwie do otwartych platform transportowych, Multilift może poruszać się z większą prędkością, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Dla większego poczucia bezpieczeństwa wybrano drzwi bezpieczeństwa podłogowe o wysokości 2,1 metra, które są możliwe w serii GEDA Multilift i pozwalają na mniejszą odległość od budynku, a także dużą prędkość maszyny.
Podnośnik został wynajęty za pośrednictwem naszego partnera Hoist Hire Service.


Multilift P22 Premium GEDA Multilift P22 Premium był używany na placu budowy przez 12 miesięcy, transportując zarówno ludzi, jak i materiały na plac budowy. Do transportu na wysokości zatrudniony jest przeszkolony operator podnośnika, którego zadaniem jest profesjonalna obsługa podnośnika podczas pokonywania 24 pięter.
Są one wyposażone w wysokie i zamknięte drzwi bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczny dostęp do budynku. Prędkość 54 m/min pozwala na szybkie dotarcie na wysokość 75 m. Maksymalna wysokość podnoszenia GEDA Multilift P22 wynosi 200 metrów. Z udźwigiem 2000 kg, podnośnik jest prawdziwą potęgą.
Dzięki platformie o wymiarach 1,4 m x 3,2 m x 2,1 m, podnośnik oferuje dużo miejsca i możliwości transportu materiałów potrzebnych na placu budowy. Obejmuje to okna, rury i wszystko, co jest potrzebne do pracy w suchym wnętrzu.
Szczególną cechą tego placu budowy było kotwienie okien. W tym celu należało wykonać specjalną konstrukcję, aby nie uszkodzić ceglanej elewacji. Dzięki doskonałej współpracy pomiędzy Hoist Hire Services, działem budowlanym GEDA i firmą odpowiedzialną za rusztowania, wyzwanie to zostało pokonane śpiewająco.
Współpraca od prawie 20 lat Bawarski producent podnośników przemysłowych i budowlanych GEDA współpracuje z Hoist Hire Service na brytyjskich placach budowy od prawie 20 lat. W tym projekcie sprzęt został wynajęty przez Hoist Hire Service i zainstalowany przed rusztowaniem należącym do Intercity Scaffolding.

GEDA i Hoist Hire Service bardzo doceniają wieloletnią współpracę i po raz kolejny udowadniają, jak dobrze radzą sobie z wyzwaniami. Jakość i wsparcie są decydujące dla wspólnego sukcesu.

Więcej aktualności


18 uczestników wystartowało dla GEDA GmbH z Asbach-Bäumenheim w biegu firmowym 2024 Ni...

Kilka urządzeń GEDA pomaga w wykończeniu ekskluzywnych mieszkań w nowym kompleksie budynków na Pradze.

15.03.2024 01:05

CZAS NA NOWY ROZDZIAŁ
Rozpoczął się nowy rozdział w GEDA Central

04.03.2024 01:05

CZAS NA NOWY ROZDZIAŁ
GEDA otwiera nowy rozdział 29 lutego 2024 r. ZAPISZ DATĘ - 29.02.2024. Tego dnia otworzymy nowy rozdział w GEDA ekskluzywnym wydarzeniem online.
23 urządzenia GEDA wykorzystywane podczas szeroko zakrojonych prac remontowych w szpitalu praskim w Motolu

07.12.2023 01:05

Klucz do udanej renowacji
Platformy transportowe GEDA przyczyniają się do udanej renowacji zabytkowej katedry w Zagrzebiu.