Katalog

L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH

L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH

  • DIN ISO 9001:20015
  • DIN ISO 14001:2015
  • DIN ISO 50001:2018
  • EX-Zertifizierung

L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH

  • DIN ISO 9001:20015
  • DIN ISO 14001:2015
  • DIN ISO 50001:2018

19.05.2023 01:05

L.B. Bohle prezentuje światowe premiery na targach Interpack

Najnowocześniejsza technologia "opakowana" w nowoczesny sposób

Od ponad czterech dekad firma L.B. Bohle jest synonimem najnowocześniejszej technologii w przemyśle farmaceutycznym.
"Teraz my, w zespole rozwojowym, zdecydowaliśmy się połączyć technologię premium z nowoczesnym designem w przyszłości" - wyjaśnia Thorsten Wesselmann, dyrektor zarządzający ds. technologii w L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH. Prace nad nowymi maszynami trwają od dobrych dwóch lat - również przy wsparciu zewnętrznych specjalistów ds. projektowania. L.B. Bohle będzie świętować światową premierę na targach Interpack w Düsseldorfie w maju.

Stal nierdzewna pozostaje synonimem trwałej, solidnej i, w razie potrzeby, sterylnej technologii. Do tego dochodzą ciemne elementy, wyraziste linie i większa przejrzystość. "Jednolity wygląd nowej generacji maszyn zapewnia natychmiastową rozpoznawalność" - podkreśla Tim Remmert, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży.

Oprócz nowoczesnego wyglądu skupiono się jednak przede wszystkim na wartościach wewnętrznych: łatwej obsłudze, szybkim czyszczeniu, bezpiecznych procesach, przejrzystych przepływach pracy i ekonomicznym wykorzystaniu zasobów - a wszystko to oczywiście dzięki najnowocześniejszej technologii. Zgodnie z mottem Bauhausu "Forma podąża za funkcją", wiodąca technologia będzie nadal reprezentować DNA L.B. Bohle w przyszłości. "Udało nam się połączyć najwyższą wydajność techniczną i funkcje w nowoczesnym wydaniu" - mówi Thorsten Wesselmann.

Aby rozpocząć przeprojektowanie, firma L.B. Bohle postawiła na trzy wyjątkowe maszyny: - granulator na sucho BRC: maszyna jest dostępna na rynku od 2012 roku i już od momentu wprowadzenia na rynek stała się bestsellerem, - tabletkarka BFC

powlekarka do tabletek BFC 400: najszybsza i najbardziej precyzyjna powlekarka do tabletek jest doceniana jako bestseller na całym świecie ze względu na wyjątkowe wyniki produkcyjne i wydajnośćciągły granulator i suszarka QbCon®1: od 2018 r. specjalista ds. badań i rozwoju jako pierwszy oferuje prawdziwie ciągłe rozwiązanie dla trudnego procesu granulacji i suszenia na mokro.

"Celowo wybraliśmy złożone wyzwania tych trzech zakładów podczas przeprojektowywania" - wyjaśnia dyrektor zarządzający Tim Remmert. Dzięki tym referencjom można w imponujący sposób udokumentować wiodącą pozycję technologiczną.

Więcej aktualności

18.-21 marca 2024 r

APV 14. światowe spotkanie PBP

Wiedeń, Austria

Z niec...

Powlekarki do tabletek stają się coraz ważniejsze w produkcji farmaceutycznej: tabletki są najważ...

L.B. Bohle uhonorowany kilkakrotnie
IMPREZY NA CAŁYM ŚWIECIE