Katalog

EdmoLift Hebetechnik GmbH

EdmoLift Hebetechnik GmbH

EdmoLift Hebetechnik GmbH

17.11.2022 02:11

EDMOLIFT DOSTARCZA ŚWIATU ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE PODNOSZENIA!

EdmoLift jest jednym z największych na świecie producentów podnośników nożycowych, produktów do obsługi palet i pomocy w przenoszeniu materiałów.

EdmoLift od ponad 50 lat dostarcza stoły podnośnikowe i rozwiązania do przenoszenia materiałów. Produkty te można znaleźć w firmach różnej wielkości i z różnych branż.

w 1990 roku niemiecka firma Mansson Schweden Import GmbH rozpoczęła sprzedaż produktów firmy EdmoLift AB. Firma EdmoLift AB została założona w 1964 roku przez Torbjörna Edmo w Härnosand w Szwecji. W 1993 roku firmy połączyły się i od tego czasu firma funkcjonuje jako EdmoLift Hebetechnik GmbH.

Potrzeba ergonomicznych systemów podnoszenia zawsze ewoluowała. Kamień milowy w naszej pracy na rynku europejskim pojawił się na przełomie wieków wraz z opatentowaną przez EdmoLift konstrukcją lift-tilt. Oprócz szerokiej gamy produktów, oferujemy również projekty specjalne.

Ze względu na dzisiejsze technologie, niemiecka filia działa jak oddział szwedzkiej firmy macierzystej.

NASZE PRODUKTY
EdmoLift produkuje stoły podnośnikowe dla niemal każdego zastosowania i wszystkich gałęzi przemysłu, od przenoszenia małych elementów po stoły podnośne do załadunku lub windy towarowe. Udźwig stołów wynosi od 200kg do 10000kg. Portfolio produktów obejmuje ponad 300 standardowych modeli, a także produkty wykonywane na zamówienie oraz produkty o unikalnej w branży konstrukcji i wzornictwie.

Dla EdmoLift rozwój nowych produktów, jak również weryfikacja istniejących modeli jest częścią codziennej pracy.

Dlaczego EdmoLift?
Naszą ideą jest produkcja i dostarczanie stołów podnośnikowych, wózków, pochylni, wózków platformowych, podnośników elektrycznych i materiałów, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie ergonomii i efektywności pracy. W ścisłej współpracy z działem rozwoju produktów i naszymi klientami - użytkownikami, staramy się oferować produkty na dobrym poziomie technologicznym, spójnym wzornictwie i w konkurencyjnych cenach.

  • Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE i są dostarczane z certyfikatem, a także deklaracją zgodności.
  • Pełne wsparcie w zakresie montażu, konserwacji i serwisowania.
  • Części zamienne do wszystkich modeli są w magazynie do wysyłki tego samego dnia.
  • Liczne stoły podnośnikowe znajdują się w magazynie i mogą być dostarczone natychmiast.
  • Wiele opcji, takich jak platformy obrotowe, urządzenia przechylające, klapy ładunkowe, mieszki ochronne lub osłony, podstawy kół, bramy i bramki są dostępne dla naszych stołów podnośnikowych, podnośników elektrycznych i wózków platformowych, aby spełnić Twoje wymagania.
  • Jednostki mogą być wykonane na zamówienie według specyfikacji klienta.
  • Średnia żywotność stołu podnoszonego EdmoLift wynosi ponad 15 lat. Dobra koncepcja serwisu i konserwacji zapewnia bezproblemową eksploatację, a także zgodność z przepisami prawa.
  • Inżynierowie sprzedaży EdmoLift mają ponad 150 lat łącznego doświadczenia w pracy z podnośnikami nożycowymi - #1 w branży.
  • 100% badanych klientów ocenia produkty i usługi EdmoLift jako dobre, bardzo dobre lub doskonałe.