Katalog

ITT Enidine GmbH

22.09.2022 03:09

Enidine prezentuje nowe amortyzatory ze stali nierdzewnej na 2022 Międzynarodowych Targach Technologii Wytwarzania (IMTS)

Nowa seria odpornych na korozję (CRS) amortyzatorów ze stali nierdzewnej zaprojektowanych do pochłaniania energii w zastosowaniach w trudnych warunkach ITT Enidine zaprezentowała nową linię produktów od 12 do 17 września

Marka Enidine, globalny lider w zakresie zróżnicowanych produktów i usług dla rynków przemysłowych, lotniczych, obronnych, kolejowych i transportowych, debiutuje nową serią odpornych na korozję (CRS) amortyzatorów ze stali nierdzewnej na Międzynarodowych Targach Technologii Produkcyjnych (IMTS) 2022. Firma pokazała ten nowy model ekologicznych amortyzatorów serii Enidine ECO i ECO OEM w budynku McCormick Place North w Chicago od 12 do 17 września.

"Dzięki temu rozszerzeniu, Enidine wzbogaca swoje już wszechstronne portfolio produktów do absorpcji energii o wykonane ze stali nierdzewnej i ekologiczne rozwiązanie do zastosowań przemysłowych w trudnych warunkach" - powiedział Greg Herman, dyrektor sprzedaży przemysłowej, Enidine. "Innowacja odpowiada na potrzeby klientów Enidine i jest oparta na szeroko zakrojonych badaniach i opiniach klientów. Jesteśmy podekscytowani tą nową linią wysoko zaprojektowanych, odpornych na korozję rozwiązań, które oferują bardziej trwałe opcje."

Stal nierdzewna jest twardym i wytrzymałym metalem, który łączy w sobie trwałość i ochronę przed korozją plus wytrzymuje wyższe ciśnienie robocze i temperatury niż tradycyjne materiały. Seria Enidine CRS wykorzystuje te zalety oprócz przyjaznej dla środowiska konstrukcji z płynami, które są bezpieczne dla środowiska i wystarczająco elastyczne, aby dostosować się do szerokiego zakresu warunków w zastosowaniach związanych z absorpcją energii.

Nowe amortyzatory Enidine CRS ze stali nierdzewnej zawierają:

Zewnętrzny korpus cylindryczny i hartowane tłoczysko wykonane ze stali nierdzewnej
Podobne wymiary do popularnych modeli ECO i ECO OEM
Akcesoria montażowe ze stali nierdzewnej, takie jak nakrętki i kołnierze oporowe

Dodatek do obecnej linii produktów amortyzatorów Enidine przynosi korzyści przemysłom o wymagających warunkach środowiskowych, takich jak częste, wysokociśnieniowe procedury mycia w zastosowaniach medycznych, przetwórstwie żywności, pakowaniu, przemyśle chemicznym i morskim.