Nowe scenariusze do paneli operatorskich typu HMI serii LRH

LOVATO Electric GmbH

‚‚Nowe scenariusze do paneli operatorskich typu HMI serii LRH‘‘ firmy LOVATO Electric GmbH

Na naszej stronie dostępne są 3 nowe scenariusze do paneli operatorskich typu HMI serii LRH

Scenariusze to przykłady, które pomogą użytkownikom zapoznać się z oprogramowaniem do programowania typu LRHSW w oparciu o komunikacje z urządzeniami LOVATO Electric.

Każdy scenariusz zawiera jedną lub dwie wstępnie skonfigurowane strony graficzne, dedykowane do odczytu danych i wysyłania komend do urządzenia podłączonego do panelu operatorskiego typu HMI.

Zagłębiając się w strukturę scenariuszy, użytkownik może szybko zrozumieć zdefiniowane protokoły, znaczniki (zmienne pobierane z urządzenia) czy właściwości wskaźników graficznych zastosowanych w projekcie i rozpocząć samodzielną realizację własnych projektów.

Adres
Im Ermlisgrund 30
76337
Waldbronn
Baden-Würtemberg
Niemcy
Rodzaj działalności
Producenci
Regiony eksportowe
na całym świecie
Certyfikaty
ACAE
ACAE/LOVAG
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
OHSAS 18001:2007
Założenie
1922
Kierownictwo
Menso Groenewegen
Pracownicy
500
Social Media

O LOVATO Electric GmbH

Od ponad 90 lat, LOVATO Electric działa i rozwija się na rynku elektromechanicznych i elektrycznych komponentów urządzeń elektrycznych. LOVATO Electric zostało założone w 1922 w Bergamo (Włochy) i jest prywatną firmą zarządzaną przez 4 pokolenie tej samej rodziny.

Polski oddział, LOVATO Electric Sp. z o.o., został założony w 2005 r. i posiada siedzibę w miejscowości Błonie (k. Wrocławia).

Firma LOVATO Electric jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw we Włoszech uzyskała w roku 1992 certyfikat ISO 9001, LOVATO Electric oferuje ponad 10.000 produktów, ściśle odpowiadających wymogom międzynarodowych standardów.
Wyłączniki silnikowe, styczniki, przyciski i przełączniki, rozłączniki izolacyjne, wyłączniki krańcowe, mierniki cyfrowe, liczniki energii, soft starty, przemienniki częstotliwości, regulatory współczynnika mocy i sterowniki agregatów są tylko niektórymi z produktów w pełni zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez LOVATO Electric.

Tworzenie innowacyjnych i niezawodnych produktów oraz świadczenie usług z zakresu automatyzacji przemysłu oraz zarządzania energią jest misją naszej firmy.

Nasze 13 zagranicznych przedstawicielstw oraz 90 dystrybutorów tworzą sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata.