1.Materiał: PFA o ultra wysokiej czystości2.Odporność na korozję, bardzo niskie tło3.Zakres temperatur: -200-260 stopni Celsjusza
Skrobaki i szpatułki PTFE to narzędzia ręczne używane w laboratoriach fabryk farmaceutycznych, fi...
Mieszanka międzynarodowych wiadomości, innowacji, targów, handlu w kraju i za granicą. Bądź informowany przed innymi i zapisz się już teraz do newslettera Exportpages.
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, korzystając z linku zamieszczonego w naszym newsletterze.
Używamy Brevo jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby przesłać ten formularz, przyjmujesz do wiadomości, że podane przez Ciebie informacje zostaną przekazane Brevo do przetwarzania zgodnie z warunkami użytkowania.