Katalog

Hulk Vehicle

05.07.2024 13:55

elektryczny wózek golfowy na 2-6 miejsc, wysokiej jakości, legalny na ulicy

Odpowiedz na ogłoszenie

Własny wózek golfowy - Rama bazowa ze stali węglowej lub stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości - Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy lub akumulator litowy - Maksymalna prędkość od 60 km/h do 80 km/h - MOQ: 1 Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM na wózki golfowe z ponad 6 miejscami, zapraszamy do przesłania nam wymagań.

Modna konstrukcja przedniego i tylnego nadwozia
Przednie i tylne nadwozie elektrycznego wózka golfowego jest modne i piękne, są one formowane wtryskowo z tworzywa sztucznego ABS, które są unikalnym projektem opracowanym wspólnie przez projektantów Hulk i projektantów z branży motoryzacyjnej.

Opcjonalna podstawa ramy ze stali / stopu aluminium
Podstawa elektrycznego wózka golfowego może być wykonana ze stalowej ramy lub ramy ze stopu aluminium zgodnie z potrzebami klienta, co może zapewnić większą wytrzymałość i trwałość, zapewniając bezpieczniejsze i wygodniejsze wrażenia z jazdy.

Kryształowe światła samochodowe o wysokiej jasności
Elektryczny wózek golfowy wykorzystuje przednie i tylne połączone lampy kryształowe o wysokiej jasności, które mają piękny wygląd i przeszły certyfikat CE. Światło ma silną penetrację i dużą odległość oświetlenia, dzięki czemu jazda w nocy jest bezpieczniejsza.

Mechatroniczna zintegrowanatylna oś napędowa
W elektrycznym wózku golfowym zastosowano elektromechaniczną zintegrowaną tylną oś napędową z powłoką ze stopu aluminium, która jest lżejsza. Powierzchnia zębów przekładni została nawęglona i oszlifowana, co zapewnia niski poziom hałasu i długą żywotność.

Piękne i wygodne fotele
Fotele elektrycznego wózka golfowego są wykonane z miękkich i wygodnych materiałów, zaprojektowanych ergonomicznie, aby maksymalnie poprawić komfort jazdy, a także wyglądają bardziej stylowo i luksusowo.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Shandong

Lokalizacja
Qingdao

Dodatkowe informacje