Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

16.05.2024 00:00

Zbiorniki na ciekły azot

Odpowiedz na ogłoszenie

Zbiorniki na ciekły azot są wszechstronnym i niezbędnym sprzętem do przechowywania kriogenicznego w badaniach naukowych, medycynie i przemyśle. zbiorniki na ciekły azot o pojemności 10 litrów obejmują szeroki zakres scenariuszy ze względu na ich umiarkowane rozmiary i przenośność. Na przykład, pobieranie nasienia do hodowli zwierząt, statyczne przechowywanie zamrożonych probówek z nasieniem pszenicy, zamrażanie niewielkich ilości komórek w laboratorium i przemysłowe akcesoria do zamrażania.

Porozmawiajmy szczegółowo o 10-litrowym zbiorniku do przechowywania ciekłego azotu:


1. Typowe modele 10-litrowych zbiorników do przechowywania ciekłego azotu TIANCHI to 50 mm, 80 mm, 125 mm i 210 mm;
Wśród nich 50 mm jest bardziej odpowiednie do przechowywania niewielkiej ilości próbek lub po prostu przechowywania ciekłego azotu do użycia, z dłuższym statycznym czasem przechowywania; kaliber 80 mm jest podobny do 50 mm, który jest bardziej odpowiedni do przechowywania niewielkiej ilości próbek, ale łatwy do pobrania. Ze względu na krótki statyczny czas przechowywania, częstotliwość użytkowania nie jest tak dobra jak w przypadku dwóch powyższych kalibrów, więc 125 mm i 210 mm są bardziej odpowiednie do krótkotrwałego przechowywania ciekłego azotu, a użytkownicy, którzy nie dbają o czas przechowywania, mogą z nich korzystać.


2. Struktura
Podobnie jak wszystkie pojemniki na ciekły azot, 10-litrowy zbiornik do przechowywania ciekłego azotu ma również podwójny pęcherz próżniowy i wielowarstwową strukturę izolacyjną, a izolowany korek szyjny zamyka wylot zbiornika, aby zmniejszyć promieniowanie cieplne i ulatnianie się ciekłego azotu.

3. Statyczna konserwacja i zdolność przechowywania próbek
10-litrowe zbiorniki do przechowywania ciekłego azotu są lepsze w przechowywaniu ciekłego azotu, statyczny czas przechowywania kalibru 50 mm wynosi 87 dni; w kolejności malejącej, kaliber 80 mm 50 dni, 125 mm ma 25 dni, 210 mm tylko 11 dni. Należy pamiętać, że jest to przechowywanie statyczne, to znaczy, gdy jest wypełnione ciekłym azotem, nie jest otwierane i nie jest używane.
Plus przechowywanie próbek, z pełnym zestawem 6 okrągłych wiaderek do przenoszenia, można przechowywać około 792 do 1788 zamrożonych probówek pszenicy nasienia; i około 150 komórek, które można sparować z klipsami do kriokonserwacji.
Powyżej przedstawiono podstawowe informacje na temat 10-litrowego zbiornika do przechowywania ciekłego azotu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, zapraszamy również do konsultacji w dowolnym momencie.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
henan

Lokalizacja
zhengzhou