Katalog

Maanshan Baiyun Environmental Protection Equipment Co.

10.11.2023 00:00

Maanshan Baiyun Environmental Protection Equipment Co.

Odpowiedz na ogłoszenie

Firma posiada szeroką gamę produktów, obejmującą głównie trzy obszary.

Po pierwsze, wszelkiego rodzaju magnesy ferrytowe i magnesy NdFeB, które są szeroko stosowane w motoryzacji, elektronice, telekomunikacji i innych dziedzinach.

Po drugie, specjalizujemy się głównie w produkcji separatorów magnetycznych dla klientów, w tym suchych i mokrych separatorów magnetycznych, podwieszanych i pionowych separatorów magnetycznych oraz różnego rodzaju bębnów magnetycznych. Separatory magnetyczne są stosowane głównie do oczyszczania i koncentracji rudy żelaza, utylizacji odpadów poflotacyjnych, odżużlania surowców węglowych w elektrowniach, cementu i innych materiałów budowlanych, a także szkła i surowców ceramicznych, sortowania proszku gumowego z recyklingu itp.

Po trzecie, mamy profesjonalny zespół do sortowania rudy żelaza, peletyzacji, projektowania procesu produkcji cebuli i produkcji kompletnego sprzętu itp. Mamy nadzieję zapewnić profesjonalną gwarancję techniczną i wsparcie dla przemysłu produkcji żelaza w krajach rozwijających się, a firma posiada kompletny sprzęt testujący. Jeśli chodzi o produkty, jakość jest niezawodna, struktura jest prosta, obsługa jest wygodna, energooszczędna i energooszczędna, konserwacja jest wygodna i są one głównie eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Europy, Australii, Azji Południowej, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i innych krajów i regionów, i zajmują wiodącą pozycję w świecie biznesu, cieszą się dobrą reputacją i są chwalone przez klientów.

Serdecznie zapraszamy przyjaciół z całego świata do negocjacji i współpracy z nami


Nowe teorie i sprzęt naszej firmy mogą zawsze znajdować się w czołówce krajowego pola magnetycznego. Wierzymy, że pod warunkiem "najpierw jakość" i "najpierw obsługa", będziemy stale przewyższać samych siebie i wnosić własny wkład w chiński przemysł wydobywczy i stalowy.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Anhui

Lokalizacja
99 Huayu Rd, Maanshan

Data zakończenia
31.01.2024 10:15