Katalog

Medic Laser Store

Medic Laser Store

Medic Laser Store

05.06.2024 01:05

SHAPE TRIOS 3 WIRELESS POD NA SPRZEDAŻ!!!

Odpowiedz na ogłoszenie

Shape TRIOS 3 to cyfrowe rozwiązanie wyciskowe typu "trzy w jednym", obejmujące skaner wewnątrzustny, zintegrowaną kamerę wewnątrzustną i automatyczny pomiar odcienia w jednym urządzeniu. Lekki, łatwy w użyciu, cyfrowy wycisk z zaokrągloną, autoklawowalną końcówką i zdejmowanym lusterkiem dla łatwej sterylizacji. Jest dostępny w wersji z uchwytem na długopis, uchwytem na rękojeść i w wersji zintegrowanej z fotelem.

Bezprzewodowy cyfrowy skaner wewnątrzustny
Ulepszaj swoją praktykę stomatologiczną. Skorzystaj ze skanera wewnątrzustnego TRIOS, aby poprawić doświadczenie pacjenta, skrócić czas pracy na fotelu i odblokować najszerszy zakres możliwości leczenia. TRIOS jest szybki, łatwy w użyciu i tworzy udokumentowane dokładne cyfrowe wyciski w kolorze. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań, TRIOS zapewnia ciągłe aktualizacje oprogramowania, możliwość rozbudowy sprzętu i opcjonalne moduły leczenia stomatologicznego, aby zapewnić, że Twoja praktyka pozostanie na czele wraz z rozwojem Twojej firmy.

Podstawowe rozwiązanie do skanowania wewnątrzustnego.
Ekonomiczny TRIOS 3 Basic jest dostarczany jako przewodowy zestaw z uchwytem na pióro i umożliwia prosty przepływ pracy "skanuj i wyślij do". TRIOS 3 Basic zawiera dobrze znaną dokładność skanowania 3Shape, tryb szalonej prędkości, wyjście STL, realistyczne kolory i pomiar odcieni, a także technologię skanowania AI dla uproszczonego skanowania.

TRIOS 3 Wireless Pod
Trios 3 Wireless Pod do podłączenia skanera TRIOS do komputera. Mobilna i elastyczna alternatywa dla rozwiązania wózkowego, np. dla dentystów pracujących w wielu lokalizacjach lub dla klinik o ograniczonej przestrzeni. Komputer nie wchodzi w skład zestawu.

Skaner bezprzewodowy TRIOS 3
Ręczny skaner 3D z technologią ultraszybkiego sekcjonowania optycznego do skanowania wewnątrzustnego w kolorach bez użycia sprayu i proszku. Możliwość pomiaru odcieni zębów i dodawania zdjęć HD do modelu 3D. Dostępny w wersji z uchwytem na pióro lub rękojeścią.

Oprogramowanie
Oprogramowanie TRIOS Digital Impression Software ze zintegrowanym interfejsem 3Shape Communicate

Części i akcesoria:
Kabel zasilający i zasilacz
1 klucz sprzętowy Wi-Fi
1 ładowarka do akumulatorów TRIOS 3 Wireless w zestawie. 3 baterie
Klucz sprzętowy USB z oprogramowaniem
5 x Końcówki skanera TRIOS 3 z lusterkami (autoklawowalne)
Końcówka ochronna TRIOS 3
Końcówka kalibracyjna TRIOS 3
Zestaw do kalibracji kolorów TRIOS 3

Cena $2,500


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
indonezja

Region
Jakarta

Lokalizacja
Jakarta