Katalog

Medic Laser Store

Medic Laser Store

Medic Laser Store

11.09.2023 01:05

ULTRASONOGRAF SIUI CTS8800 PLUS

Odpowiedz na ogłoszenie

Ultrasonograf SIUI CTS-8800 jest urządzeniem przenośnym i łączy w sobie najnowszą technologię obrazowania ultrasonograficznego z technologią redukcji plamek i ulepszonym zoomem. SIUI CTS-8800 jest bardzo łatwy w obsłudze dla wszystkich operatorów i posiada stabilny system operacyjny z dyskiem twardym o pojemności 160 GB. Jest w stanie generować czarno-białe obrazy 4D przy niższych kosztach niż konkurencja.

SIUI CTS-8800 jest najbardziej opłacalnym sprzętem do obrazowania ultrasonograficznego 4D narynku. Ultrasonograf SIUI CTS-8800 jest pierwszym podstawowym systemem łączącym zaawansowane funkcje obrazowania z technologią bezprzewodową. Weterynaryjne ustawienia wstępne, przechowywanie obrazów i natychmiastowa optymalizacja obrazu sprawiają, że wszystko jest logiczne i przyjazne dla użytkownika. CTS-8800 zapewnia technologie takie jak przestrzenne obrazowanie złożone, harmoniczne tkanki, redukcja plamek i zmienne ogniskowanie obrazu w celu uzyskania wysokiej jakości obrazów. Połączenie tych zaawansowanych technologicznie funkcji z bezprzewodową transmisją obrazu pozwala CTS-8800 przenieść klinikę do czołówki technologicznej.


WSZECHSTRONNE MOŻLIWOŚCI 4D
CTS-8800 Plus oferuje doskonałe obrazowanie 4D w niesamowitej cenie. Technologia obrazowania wolumetrycznego obejmuje położnicze obrazowanie 4D płodu i ginekologiczne przezpochwowe obrazowanie wolumetryczne, które pokazuje dokładniejsze i bardziej specyficzne obrazy dla różnych wymagań klinicznych.

SPATIAL COMPOUND IMAGING
Technologia pomaga złagodzić artefakty echa i poprawić rozdzielczość przestrzenną poprzez skanowanie celu za pomocą wielokierunkowego kształtowania wiązki.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE OBRAZOWANIA
Technologia redukcji szumów i artefaktów
Technologia ta pomaga zredukować szumy i artefakty, oczyścić cieniowanie i obrzeża, poprawić rozdzielczość kontrastu i identyfikację
wczesnych zmian tkanki/struktury.

Inteligentna optymalizacja jednym przyciskiem
System inteligentnie dostosowuje TGC i wzmocnienie B w trybie B, a także linię bazową, PRF i wzmocnienie PW, aby uzyskać najlepszy obraz czarno-biały i PW
za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

WARTOŚCIOWE ROZWIĄZANIA KLINICZNE
Obrazowanie panoramiczne
System umożliwia rozszerzenie widoku dla lekarzy w celu skanowania dużych obszarów tkanek za pomocą ruchu skanowania przetwornika.

Bezprzewodowa transmisja obrazu do iPada/iPhone'a i bezprzewodowa drukarka PC
System oferuje mobilną pracę w szpitalach i klinikach, wyświetlając obrazy podczas skanowania za pomocą iPada, iPhone'a, nawet jeśli lekarz znajduje się z dala od systemu ultrasonograficznego.

Możliwość aktualizacji kolorowego Dopplera
System obsługuje aktualizacje kolorowego mapowania przepływu, Dopplera fali pulsacyjnej i trybu triplex, co czyni go kompletnym kolorowym systemem ultrasonograficznym
Doppler idealnym dla użytkowników na poziomie podstawowym.

Cechy ultrasonografu SIUI CTS-8800
  • 10-calowy monitor LCD o wysokiej rozdzielczości
  • Technologia redukcji szumów
  • 512 klatek Cineloop
  • Sondy wieloczęstotliwościowe
  • obrazowanie 4D i 2D
  • Optymalizacja obrazu jednym dotknięciem
  • Weterynaryjne ustawienia wstępne
  • Stoły rozrodcze dla dużych i małych zwierząt
  • Programy pomiarów jamy brzusznej i serca
  • Bezprzewodowa transmisja obrazu

Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
indonezja

Region
DKI Jakarta

Lokalizacja
Kota Jakarta Selatan

Data zakończenia
31.12.2024 09:45