Katalog

Analizator XRF Thermo Scientific Niton XL2

06.09.2023 00:00

Analizator XRF Thermo Scientific Niton XL2

Odpowiedz na ogłoszenie

Analizator Thermo Fisher Scientific Niton XL2 XRF jest łatwym w użyciu, solidnym i niezawodnym analizatorem metali szlachetnych, który zapewnia szybkie i dokładne wyniki analizy. Jest łatwiejszy, szybszy, dokładniejszy niż metody azotowe i zapewnia jednoczesną analizę wszystkich cennych produktów w sposób bardziej kompleksowy niż analiza ogniowa.

Analizatory Thermo Scientific Niton XL2 oferują wysoką wydajność i zaawansowaną elektronikę przy jednoczesnym zachowaniu prostoty typu "wskaż i strzelaj", która była znakiem rozpoznawczym wszystkich naszych instrumentów XRF. Uszczelnione przed wilgocią i kurzem ze 100% wbudowanymi narzędziami programowymi, analizatory te są lekkie, ale solidnie zbudowane, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki - w terenie lub na hali produkcyjnej. Ergonomicznie zaprojektowany i wyposażony w czytelne w świetle dziennym ikony, Niton XL2 zawiera konfigurowalne menu, opcje wielojęzyczne i standardowy zakres analityczny ponad 25 pierwiastków od siarki do uranu.

Wyposażony w standardową zintegrowaną kamerę do dokładnego pozycjonowania obszaru analizy, analizator XL2 zapewnia natychmiastową, nieniszczącą analizę elementarną materiałów stopowych od tytanu do niklu, a także analizę pierwiastków śladowych i śladowych. Lekkie, wytrzymałe ręczne analizatory Niton XL2 doskonale nadają się do coraz większej liczby zastosowań, w tym do identyfikacji złomu, górnictwa i poszukiwań oraz do badań przesiewowych ołowiu w produktach konsumenckich i elektronicznych.

Niton XL2 jest urządzeniem z wyboru, gdy wymagana jest dokładność, precyzja i łatwość obsługi. Jest to idealne urządzenie do

  • Analizy stopów metali pod kątem recyklingu złomu lub kontroli jakości produktu końcowego
  • Przeprowadzania kontroli jakości, operacji w zakładzie i eksploracji w pobliżu kopalni
  • Badanie elektroniki i towarów konsumpcyjnych na obecność ołowiu

Analizatory Thermo Scientific Niton XL2 zapewniają wiele wyraźnych korzyści
  • Bardzo łatwa obsługa - nawet przez personel nietechniczny
  • Wytrzymała konstrukcja dla rzeczywistych środowisk przemysłowych
  • Prawdziwie nieniszczący test z niemal natychmiastowymi wynikami
  • Od włączenia do naciśnięcia spustu i uzyskania wyników w ciągu kilku sekund
  • Pewna analiza dzięki technologii lidera w branży


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
indonezja