Katalog

Analizator rozkładu wielkości cząstek na mokro i sucho

29.05.2024 02:00

Analizator rozkładu wielkości cząstek na mokro i sucho

Odpowiedz na ogłoszenie

Zwycięzca 2309 Zasada rozpraszania MIE

Model nr Winner 2309A, Winner 2309B
Dostawa: Ilość (zestaw) 1 - 2 > 2 Dostawa (dni) 5
Indywidualne logo (min. zamówienie 1 zestawu) Indywidualne opakowanie (min. zamówienie 1 zestawu)

Szczegóły zakupu

Gwarancja wysyłki: Skontaktuj się z dostawcą, aby wynegocjować szczegóły wysyłki Skorzystaj z gwarancji wysyłki na czas

Płatność: Korzystaj z szyfrowanej i bezpiecznej płatności Zobacz szczegóły Zwrot i refundacja Otrzymaj produkt. Masz prawo do zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od otrzymania produktu. Pokaż szczegóły Opakowanie Opis Laserowy sizer cząstek jest zapakowany w pudełko ze sklejki. Port Qingdao/Hong Kong Dostępność 500 zestawów/miesiąc.

Opis produktu: Winner2309 to inteligentny, w pełni automatyczny laserowy sizer cząstek.

Winner2309 to inteligentny, w pełni automatyczny laserowy sizer cząstek, który wykorzystuje zasadę rozpraszania MIE i jest zintegrowanym modelem mokrego i suchego systemu dyspersji. Winner2309 jest urządzeniem z wyboru dla działów kontroli jakości i placówek naukowo-badawczych z szerokim zakresem typów cząstek i rozkładów wielkości cząstek.

 

Najważniejsze cechy

(1) Jednostka separacji i dyspersji na mokro i sucho
Urządzenie integruje testy dyspersji na mokro i sucho, z powodzeniem rozwiązuje problem integracji technologii mokrej i suchej oraz umożliwia przełączanie za pomocą jednego przycisku.

(2) Inteligentny, w pełni automatyczny system operacyjny, obsługa ręczna, swobodny wybór.
Wybór trybu automatycznego, łatwy do opanowania i obsługa jednym przyciskiem.

(3) Opatentowana technologia systemu ścieżki optycznej
koncentracja systemu ścieżki optycznej transformaty Fouriera, dzięki czemu rozproszone światło nie jest ograniczone przez aperturę obiektywu, podwójne laserowe światło ortogonalne z pomocniczym laserem półprzewodnikowym w celu wzmocnienia kąta rozproszenia od 45 stopni do 135 stopni, rozszerzając zakres pomiarowy.

(4) W pełni automatyczne wyrównywanie ścieżki optycznej,
, składa się z precyzyjnych czterofazowych hybrydowych silników krokowych, których dokładność trasowania osiąga zakres mikronów, aby zoptymalizować ścieżkę optyczną i zapewnić dokładność i stabilność testu.

(5) Wbudowany kompletny system dyspersji próbki.
Integracja mechanicznego mieszania, dyspersji ultradźwiękowej i ścieżki cyrkulacji zapewnia równomierną dyspersję i dystrybucję cząstek oraz pozwala uniknąć niepożądanych zjawisk, takich jak nierównomierna dystrybucja cząstek i a(6) Oprogramowanie urządzenia zapewnia równomierną dyspersję i dystrybucję cząstek oraz zapobiega niepożądanym zjawiskom, takim jak nierównomierna dystrybucja cząstek i nadmierne osadzanie się cząstek z powodu zbyt długiej zewnętrznej rurki układu dyspersyjnego, co zapewnia reprezentatywność wyników testu.

(6) Oprogramowanie urządzenia
Unikalna technologia swobodnej regulacji gromadzi dane dyspersji podczas procesu pomiaru, dzięki czemu analiza cząstek nie jest ograniczona żadną funkcją i wiernie odzwierciedla rozkład cząstek.

Obszary zastosowań

Winner2309 jest szeroko stosowany w cemencie, ceramice, farmaceutykach, emulsjach, farbach, barwnikach, pigmentach, wypełniaczach, chemikaliach, katalizatorach, płuczkach wiertniczych, materiałach ściernych, smarach, węglu, osadach, pyłach, komórkach, bakteriach, dodatkach do żywności, pestycydach, graficie, materiałach fotograficznych, paliwach, tuszach, proszkach metalicznych i niemetalicznych, węglanie wapnia, kaolinie, szlamie węglowym i innych materiałach proszkowych.

Gwarancja jakości

1.1. ścisła zgodność z systemem zarządzania jakością ISO9001-2000 2. ścisła kontrola od zakupu materiałów przez kontrolę procesu do końcowego testu rozkładu wielkości cząstek 3. dział kontroli jakości wdraża przepisy dotyczące kontroli jakości z
4. tylko kwalifikowane części mogą być montowane, a laserowy analizator wielkości cząstek musi być w pełni przetestowany przed sprzedażą
5. Laserowy analizator wielkości cząstek jest testowany pod kątem odporności na wibracje przed opuszczeniem fabryki.

Serwis po sprzedaży

1.1. dostarczamy płytę CD z demonstracją wideo. 2.Oferujemy bezpłatną usługę szkoleniową.
3. Gwarancja jakości wynosi 1 rok po otrzymaniu płatności, a wsparcie techniczne jest gwarantowane dożywotnio. Po tym okresie obciążamy kosztami części naprawczych, jeśli zostaną one dostarczone.
4. Naprawy spowodowane niewłaściwą obsługą będą odpowiednio płatne.
5. Oferujemy komponenty w korzystnych cenach i długoterminową konserwację.

 

 


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
山东省

Lokalizacja
济南市

Dodatkowe informacje