Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

15.11.2023 01:05

Pojemnik na nasienie z ciekłym azotem

Odpowiedz na ogłoszenie

Nadaje się do laboratoriów sztucznej inseminacji

Butle dewarowe na ciekły azot Tianchi są wykonane z wytrzymałego aluminium lotniczego. Materiał ten jest odporny na korozję, stabilny i idealnie nadaje się do przechowywania ciekłego azotu. Wnętrze butelki Dewara wykonane jest z dwuwarstwowego stopu aluminium z warstwą o wysokiej próżni w kanapce, a wewnętrzna wyściółka jest owinięta materiałami termoizolacyjnymi, z których wszystkie odgrywają kluczową rolę w długotrwałym przechowywaniu ciekłego azotu. Wylot butelki jest rowkowany, aby ułatwić przechowywanie wiader lub koszy, a zakrętka butelki nie jest uszczelniona, aby uniknąć zagrożenia bezpieczeństwa związanego z parowaniem ciekłego azotu. Laboratoryjna gama zbiorników na ciekły azot jest również wyposażona w zamykane pokrywy zapewniające bezpieczeństwo próbek.

Cechy produktu:

1. Zamykana i łatwa w konserwacji pokrywa.

2. Wielowarstwowy, kwadratowy cylinder podnoszący do przechowywania większych próbek.

3. Kwadratowe plastikowe pudełko przeznaczone do przechowywania próbek laboratoryjnych.

4. Może być wyposażony w specjalny wózek transportowy do przemieszczania wewnątrz pomieszczeń.

5. Może być wyposażony w alarm poziomu cieczy, który automatycznie wskazuje temperaturę w pojemniku. Alarm dźwiękowy w przypadku przekroczenia zakresu kontroli temperatury zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych próbek.

6. Kontrola temperatury ciekłego azotu przez dłuższy czas.

7. Pięcioletnia gwarancja na próżnię

8. Lekka, odporna na korozję konstrukcja z aluminium lotniczego

9. Większe otwory w szyjce butelki

10. Łatwy dostęp do przechowywanych próbek

11. Konstrukcja kosza dla większej ilości próbek.

Kolby Dewara KGSQ firmy Tencent są produkowane w godnym zaufania procesie produkcyjnym, aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie kolb Dewara. Wszystkie produkty przeszły test funkcjonalny Instytutu Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów (PQSIQ). Wszystkie produkty przeszły test funkcjonalny Instytutu Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów (PQSIQ). Jesteśmy producentem, zapewniamy wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę posprzedażną, prosimy o kontakt.Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Henan