Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

26.05.2023 01:00

Butelka KGSQ Dewar, gwarantująca bezpieczeństwo transportu i brak zmartwień

Odpowiedz na ogłoszenie

Butle Dewara są ogólnie podzielone na typ magazynowy i typ transportowy. W normalnych warunkach przechowywania wystarczy użyć butelek Dewara typu magazynowego, które mogą sprawić, że ciekły azot odparuje wolniej i będzie przechowywany dłużej, ale nieuchronnie pojawią się sytuacje transportowe, w jaki sposób zapewniamy bezpieczny transport butelek Dewara i ciekłego azotu w butelkach, gdy podróż jest wyboista.

Przenośne butelki Dewara TianChi mają specjalną konstrukcję antywibracyjną ze wspornikiem między warstwą wewnętrzną i zewnętrzną, aby zmniejszyć amplitudę drgań warstwy wewnętrznej i rurki szyjki, która jest solidna i trwała i niełatwo ją uszkodzić; lekki materiał z aluminium lotniczego jest odporny na korozję i ma dużą zdolność zachowania ciepła; warstwa próżniowa między wewnętrzną i zewnętrzną kanapką jest wypełniona materiałem izolacyjnym i owinięta iteracyjnie przy użyciu zaawansowanej technologii, aby zagwarantować dobre ulatnianie się ciekłego azotu w butelkach Dewara.

Jesteśmy producentem, każda butelka Dewara jest ręcznie robiona w fabryce, po wielu procesach i testach, aby zapewnić, że nie ma żadnych problemów po transporcie kartonu i wypełnionego opakowania do rąk. Jesteśmy gwarantem, pięcioletnią gwarancją próżniową, certyfikatem jakości ISO9001, EU CE.

TianChi KGSQ pojemniki na ciekły azot ściśle wdrażają specyfikację jakości "Pojemniki biologiczne na ciekły azot GB/T 5458-2012" w produkcji, a wszystkie produkty przeszły test funkcjonalny Instytutu Nadzoru i Kontroli Jakości Produktu. Zapewniamy wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę posprzedażną, zapraszamy do kontaktu z nami!Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Henan

Lokalizacja
Zhengzhou