Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

22.05.2023 00:00

Automatyczne napełnianie ciekłym azotem - samonapełniające się zbiorniki ciekłego azotu

Odpowiedz na ogłoszenie

Zbiorniki na ciekły azot są produkowane w celu przechowywania próbek, które wymagają środowiska o niskiej temperaturze, aby pozostać aktywnymi, ale nawet przy precyzyjnej konstrukcji, ręcznie produkowane zbiorniki nie są w stanie zatrzymać parowania ciekłego azotu, co wymaga ciągłego napełniania zbiorników ciekłym azotem. Jednak ciekły azot o temperaturze -196°C może łatwo powodować odmrożenia u ludzi. Aby rozwiązać ten problem, firma TianChi wprowadziła na rynek samonapełniające się zbiorniki z ciekłym azotem.

W przeciwieństwie do zwykłych zbiorników z ciekłym azotem, samonapełniające się zbiorniki z ciekłym azotem są napełniane ciekłym azotem automatycznie poprzez automatyczne zwiększanie ciśnienia. Jego wewnętrzna i zewnętrzna warstwa są wykonane ze stali nierdzewnej, która ma doskonałą odporność na korozję i izolację cieplną, a warstwa próżniowa w środku jest wypełniona adsorbentem, który jest cienkim importowanym wielowarstwowym materiałem kompozytowym bez oleju i smaru, o doskonałej izolacji cieplnej. Jednocześnie zawór na wylocie zbiornika kontroluje wydatek ciekłego azotu w zbiorniku. Gdy trzeba napełnić ciekłym azotem inne zbiorniki ciekłego azotu, wystarczy otworzyć zawór wspomagający i obserwować wzrost ciśnienia w zbiorniku do ≥0,05 MPa, a następnie ciekły azot może być napełniany automatycznie po odkręceniu zaworu spustowego, co nie wymaga zrzutu przez człowieka i nie będzie miało wpływu na energię elektryczną, prawdziwie automatyczny zbiornik ciekłego azotu pod własnym ciśnieniem.

Pojemniki na ciekły azot TianChi KGSQ ściśle wdrażają specyfikację jakościową "Biologicznych pojemników na ciekły azot GB/T 5458-2012" w produkcji, a wszystkie produkty przeszły test funkcjonalny Instytutu Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów. Przeszliśmy certyfikację jakości ISO9001 i EU CE. Zapewniamy wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę posprzedażną, prosimy o kontakt.
Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Henan

Lokalizacja
Zhengzhou