Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

18.05.2023 00:00

Jak prawidłowo napełnić nową butelkę Dewara ciekłym azotem?

Odpowiedz na ogłoszenie

W zakupionych słoikach Dewara nie ma ciekłego azotu, tylko butelka, więc jak prawidłowo i bezpiecznie napełnić słoik ciekłym azotem? Po otrzymaniu nowo zakupionego słoika należy sprawdzić, czy na jego zewnętrznej stronie nie ma żadnych nierówności lub pęknięć, czy wnętrze jest suche i czy wewnątrz słoika nie ma żadnych ciał obcych. Po upewnieniu się, że tak jest, możemy rozpocząć napełnianie ciekłym azotem.

Podczas napełniania ciekłym azotem należy wstępnie schłodzić zbiornik, najpierw wlać niewielką ilość ciekłego azotu, a następnie go napełnić. Ciekły azot należy napełniać w dobrze wentylowanym miejscu, w miarę możliwości na zewnątrz. Jeśli konieczne jest wykonanie tej czynności w pomieszczeniu, należy otworzyć okna i drzwi w celu zapewnienia dobrej wentylacji, aby uniknąć niebezpieczeństwa niskiej zawartości tlenu spowodowanej odparowaniem ciekłego azotu do powietrza. Napełnianie ciekłym azotem powinno odbywać się powoli i w małych ilościach, aby proces napełniania przebiegał sprawniej. Pierwszy zastrzyk ciekłego azotu powinien wynosić około jednej trzeciej objętości butelki Dewara, a następnie zbiornik ciekłego azotu należy pozostawić do ostygnięcia na 24 godziny, a następnie stopniowo napełniać do wymaganej pojemności.

Ważne jest, aby pamiętać, że ciekły azot powinien być napełniany z dobrą ochroną, ponieważ bardzo niska temperatura ciekłego azotu może powodować odmrożenia ludzkiego ciała.

Pojemniki na ciekły azot TianChi KGSQ ściśle wdrażają specyfikację jakościową "Biologicznych pojemników na ciekły azot GB/T 5458-2012" w produkcji, a wszystkie produkty przeszły test funkcjonalny Instytutu Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów. Przeszliśmy certyfikację jakości ISO9001 i EU CE. Zapewniamy wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę posprzedażną, zapraszamy do kontaktu z namiOdpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Henan

Lokalizacja
Zhengzhou