Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

17.05.2023 00:00

Czy nasze zbiorniki na ciekły azot zawierają ciekły azot?

Odpowiedz na ogłoszenie

Porównując i kupując zbiorniki na ciekły azot, należy zadać sobie pytanie, czy zbiornik na ciekły azot, który kupuję, będzie wyposażony w ciekły azot, taki jak woda mineralna? Odpowiedź brzmi: nie, zbiornik ciekłego azotu nie będzie dostarczany z ciekłym azotem.

Po pierwsze, ciekły azot musi być transportowany bardzo ostrożnie, temperatura ciekłego azotu wynosi -196 ℃, jeśli zostanie przypadkowo rozlany podczas transportu, może spowodować obrażenia ludzi, co jest więcej niż warte straty. Po drugie, jeśli kupisz zbiornik ciekłego azotu typu magazynowego z ciekłym azotem, musisz się martwić, czy rura szyjna zostanie uszkodzona z powodu wstrząsów na drodze, a jeśli rura szyjna zostanie uszkodzona, zbiornik ciekłego azotu nie może być używany.

Dlatego nasz zbiornik ciekłego azotu nie jest dostarczany z ciekłym azotem, więc skąd pochodzi ciekły azot? Zwykle ciekły azot jest sprzedawany na lokalnych rynkach gazu i w zakładach chemicznych, ale dla własnego bezpieczeństwa należy napełnić zbiornik ciekłym azotem i uważać na odmrożenia. Nawet jeśli urządzenie nie jest dostarczane z ciekłym azotem, w zależności od modelu dołączymy wiadro i osłonę ochronną. Jesteśmy zarówno sprzedawcą, jak i producentem, każdy zbiornik na ciekły azot przechodzi kilka procesów i rygorystycznych testów.

TianChi KGSQ pojemniki na ciekły azot ściśle wdrażają specyfikację jakościową "Biologicznych pojemników na ciekły azot GB/T 5458-2012" w produkcji, a wszystkie produkty przeszły test funkcjonalny Instytutu Nadzoru i Kontroli Jakości Produktu. Przeszliśmy certyfikację jakości ISO9001 i EU CE. Zapewniamy wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę posprzedażną, zapraszamy do kontaktu z nami.Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Henan

Lokalizacja
Zhengzhou