Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

16.05.2023 00:00

Jak działają butelki Dewara?

Odpowiedz na ogłoszenie

Zazwyczaj kupujemy butelki Dewara do przechowywania próbek, które muszą być zamrożone w ciekłym azocie, takich jak organy biologiczne, sperma zwierząt, próbki krwi, tkanki, szczepionki, wirusy itp. Możesz się zastanawiać, czy taki zbiornik rzeczywiście może przechowywać ciekły azot w temperaturze -196°C i jak to robi?

Odpowiedź brzmi: tak. butelka tianChi KGSQ Dewar jest strukturą dwuwarstwową, warstwy wewnętrzne i zewnętrzne są wykonane z wysokowytrzymałego aluminium lotniczego, a warstwy wewnętrzne i zewnętrzne są połączone tylko rurą szyjną, która jest specjalną strukturą FRP o doskonałej izolacji cieplnej, dzięki czemu ciepło z warstwy zewnętrznej prawie nie może być przekazywane do warstwy wewnętrznej przez warstwę próżniową między dwiema warstwami, co znacznie zmniejsza szybkość parowania ciekłego azotu i zwiększa zdolność butelki Dewara do utrzymania wewnętrznej temperatury.

Następnie umieszczamy próbkę przeznaczoną do konserwacji w zbiorniku poprzez wiadro transportowe, przykrywamy ją specjalnym korkiem z szyjką i możemy wykorzystać niskotemperaturowe właściwości ciekłego azotu do utrzymania próbki w stanie aktywnym. Ważne jest, aby podczas wyjmowania próbki nie pozostawać zbyt długo w górnej części rurki z szyjką. Temperatura górnej i dolnej części rurki szyjki jest inna, a im wyższa temperatura, tym wyższa temperatura, co jest nieuniknione i coś, co musimy kontrolować sami.

TianChi KGSQ pojemniki na ciekły azot ściśle wdraża specyfikację jakości "Pojemniki biologiczne z ciekłym azotem GB/T 5458-2012" w produkcji, a wszystkie produkty przeszły test funkcji Instytutu Nadzoru Jakości Produktów i Inspekcji. Przeszliśmy ISO9001 i certyfikat jakości UE CE. Zapewniamy wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę posprzedażową, zapraszamy do kontaktu z nami.Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Henan