Katalog

ZhuSun Electronics Co., Ltd

ZhuSun Electronics Co., Ltd

ZhuSun Electronics Co., Ltd

15.05.2023 00:00

ZhuSun Electronics: Producent i Projektant Ethernet RJ45/SFP/USB Connector & LAN transformator.

Odpowiedz na ogłoszenie

Główne produkty: RJ45 Connector, LAN Transformer, SFP Connector, USB Connector, itp Nasze zalety: 1. 10+ lat doświadczenia w produkcji 2. OEM / ODM obsługiwane 3. ISO 9001:2008, ROHS, CE, FCC certificated 4. Przemysł - produkty klasy 5. 100% Testowane (nie tylko partia testowane) 6. Gwarancja jakości: 5 lat 7. EXW Cena 8. Krótki czas realizacji 9. Darmowe próbki

Yueqing ZhuSun Electronics Co., Ltd., założona w 2010 roku, jest firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji i sprzedaży złączy i komponentów opartych na komunikacji, i jest zaangażowana w dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie produktów i aplikacji w zakresie połączeń. Nasze główne produkty obejmują złącza RJ45, Transformatory LAN, złącza SFP i złącza USB, które są szeroko stosowane w płytach głównych PC, przełącznikach, routerach, płytach rozwojowych, kamerach, Internecie rzeczy i innych urządzeniach komunikacyjnych i polach.

Znajdujemy się w Wenzhou, prowincji Zhejiang w Chinach, z wygodnym transportem. Dedykowany do potężnego zespołu badawczo-rozwojowego, wysoce kontrolowanego systemu zarządzania jakością i przemyślanej obsługi klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić profesjonalne kompletne rozwiązania z silnym wsparciem technicznym. OEM i ODM zamówienia są mile widziane i jesteśmy w stanie dostarczyć towar w krótkim czasie. Ponadto, uzyskaliśmy ISO9001:2000, RoHS, CE i FCC certyfikaty.

Sprzedajemy dobrze we wszystkich miastach i prowincjach wokół Chin, nasze produkty są również eksportowane do klientów w takich krajach i regionach jak Niemcy, Francja, Anglia, USA, Singapur, Korea, Kanada, Rosja i Japonia, itp. Niezawodna jakość i doskonała reputacja sprawiły, że jesteśmy bardzo chwaleni przez klientów w kraju i za granicą.

Głęboko wierzymy, że nasza siła techniczna i jakość usług sprawią, że będziemy stałym partnerem, i gorąco zapraszamy klientów z kraju i zagranicy do nawiązania współpracy i stworzenia z nami jasnej przyszłości razem.

 


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Zhejiang

Lokalizacja
Wenzhou