Katalog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

12.05.2023 00:00

Czy ciekły azot w zbiorniku ciśnieniowym Dewar może zaszkodzić ludziom?

Odpowiedz na ogłoszenie

Wiele osób ma pytanie: Czy używanie Zbiornika Ciśnieniowego Dewara jest niebezpieczne? Czy gaz emitowany przez ciekły azot jest szkodliwy dla ludzi? Jak prawidłowo używać Zbiornik ciśnieniowy Dewara i nadal być bezpiecznym?

Po otrzymaniu Zbiorników Dewara, należy najpierw sprawdzić, czy Zbiorniki Dewara są w dobrym stanie, nie ma żadnych wgnieceń lub uderzeń, zwłaszcza jeśli zawór próżniowy jest nienaruszony i jeśli zbiornik nie jest oblodzony. Ciekły azot stale odparowuje do azotu, który jest nietoksyczny, więc nie trzeba się martwić o szkodliwe działanie na organizm człowieka. Trzeba uważać, aby podczas napełniania zbiornika nie wylać ciekłego azotu przez odpowietrznik lub nie rozlać go na ciało, ponieważ temperatura ciekłego azotu jest bardzo niska i łatwo może spowodować odmrożenia.

Ważne jest, aby często sprawdzać korpus pod kątem szronu i zaprzestać używania zbiornika, jeśli znajdziesz szron na zewnątrz. Zamiast specjalnego korka, specjalny korek TipChiChi Zbiorniki Dewara uwzględnia parowanie azotu, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie zbiorników Dewara. Inne korki mogą eksplodować, zamykając naczynia Dewara, pozostawiając azot w butelce bez możliwości ucieczki.


Zbiorniki ciśnieniowe Dewar są dostarczane bezpośrednio od producenta, nie martw się o obsługę posprzedażową, skontaktuj się z nami pod adresem

.Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
High-tech Industrial Development Zone of Zhengzhou, 289 West Third Ring Road, Building 11, 1305

Lokalizacja
Zhengzhou