Katalog

Shenzhen Yujiaxin Tech Co., Ltd

Shenzhen Yujiaxin Tech Co., Ltd

Shenzhen Yujiaxin Tech Co., Ltd

12.05.2023 00:00

Ushered In The "Medical Device" Performance Growth Rate "Spring"

Odpowiedz na ogłoszenie

Chiński przemysł urządzeń medycznych jest ważną częścią chińskiego przemysłu medycznego.

w ostatnich latach, wraz z poprawą standardów życia ludzi i dążeniem do zdrowego życia, przemysł urządzeń medycznych szybko się rozwinął. Wzrosło również zapotrzebowanie na wysoce precyzyjne części metalowe do urządzeń medycznych.

Pod względem wielkości rynku, wielkość rynku urządzeń medycznych w Chinach znacznie wzrosła w ostatnich latach. Według danych ankietowych instytucji badających rynek, skala chińskiego rynku urządzeń medycznych wzrosła o około 10% w ostatnich latach i oczekuje się, że w najbliższych latach utrzyma tendencję szybkiego wzrostu.

1. Ogólna sytuacja rynku

Skala globalnego rynku urządzeń medycznych nadal się rozszerza. Według statystyk, globalny rynek urządzeń medycznych przekroczył 440 miliardów dolarów w 2020 roku, a oczekuje się, że globalny rynek urządzeń medycznych przekroczy 800 miliardów dolarów w 2030 roku, ze złożoną roczną stopą wzrostu 6,3% w latach 2020-2030

Chiński rynek urządzeń medycznych rozwija się szybko, a tempo wzrostu przekracza średnią globalną stopę wzrostu. W latach 2015-2020 wielkość rynku krajowego wzrosła z 312,6 mld juanów do 778,9 mld juanów, przy składanej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 20%. Szacuje się, że wielkość rynku przekroczy 2,2 biliona juanów w 2030 roku, a złożona roczna stopa wzrostu w latach 2020-2030 ma osiągnąć 11%, co stanowi prawie dwukrotność poziomu rynku globalnego.

2、Segment sprzedaży i obsługi urządzeń

W ostatnich latach sprzedaż i obsługa urządzeń medycznych stała się ważną podbranżą w branży medycznej. Wraz z dalszym wzrostem polityki krajowej, rynek będzie coraz bardziej znormalizowany, a wiodące firmy w branży będą zajmować większy udział w rynku. W przyszłości segment sprzedaży urządzeń i usług będzie bardzo ważny, jeśli firmy chcą osiągnąć większy udział w przyszłym rynku, muszą aktywnie dostosować strategię rozwoju i wzmocnić budowę usług.

Ponieważ uwaga ludzi na zdrowie nadal rośnie, przemysł urządzeń medycznych ma bardzo szeroką perspektywę rozwoju, a wszystkie segmenty opieki medycznej stoją przed ogromnymi możliwościami rozwoju. Aby prowadzić na przyszłym rynku, odpowiednie przedsiębiorstwa muszą nadal ciężko pracować w badaniach i rozwoju technologii, ekspansji rynkowej itp. W przyszłości, wraz z ciągłym rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów będzie nadal napędzać wzrost rynku urządzeń medycznych wysokiej klasy.

Shenzhen Yujiaxin Tech Co, Ltd. pracuje w branży części precyzyjnych urządzeń medycznych od ponad 20 lat, specjalizując się w procesach metalurgicznych, takich jak formowanie wtryskowe proszków metali, metalurgia proszków, frezowanie CNC i odlewanie precyzyjne. Zapewniamy różnorodne usługi dostosowywania części urządzeń medycznych o wysokiej precyzji i wysokiej jakości. Mamy ponad 20 zaawansowanych maszyn formujących różnego typu o tonażu od 6T do 200T, i możemy produkować różne produkty, w tym łożyska, precyzyjne koła zębate i przekładnie, produkty ze stali nierdzewnej, krzywki, pręty prowadzące, części strukturalne itp. zgodnie z wymaganiami klientów. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do rozwoju biznesu medycznego.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Guangdong Province

Lokalizacja
Shenzhen