Katalog

Produkty tekstylne dla branży hotelarskiej

17.03.2023 00:00

Produkty tekstylne dla branży hotelarskiej

Odpowiedz na ogłoszenie

DPF TEXTILE wiodący producent i eksporter najwyższej jakości produktów tekstylnych dla branży hotelarskiej na całym świecie.

Shanghai DPF Textile Co,Ltd został założony w 2006 roku. Jeden z najlepszych chińskich dostawców hurtowych. Naszą główną działalnością jest dostarczanie hoteli i innych zakładów lokalnie i na całym świecie z wszelkiego rodzaju produktów, takich jak Bath/Room/Restaurant linen.

Nasz dobrze doświadczony personel jest gotowy, aby sprostać wymaganiom klientów w ponad 100 krajach i zapewnić im perfesjonalną obsługę dla ich potrzeby promowania swojej działalności od 3-5 gwiazdek.
Nasza fabryka znajduje się w mieście Nantong, zajmując powierzchnię 30.000 SQM. W sumie 200 członków personelu. Nasza linia produkcyjna wykorzystuje najnowsze technologie w przetwarzaniu i produkcji wszelkiego rodzaju tkanin w skomputeryzowanym systemie kontroli dla doskonałości produktu na krosnach ręcznikowych, wybielanie, barwienie. Wszystko odbywa się precyzyjnie i zgodnie z certyfikatem ISO9001.

Z powodzeniem eksportujemy nasze produkty do Azji/Europy/Ameryki Północnej/Ameryki Południowej/Bliskiego Wschodu/Afryki i Oceanii. Naszym celem jest rozszerzenie naszego rynku na cały świat, wszystkie kraje. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą stronę internetową lub e-mail, aby zbadać naszą działalność na swoim rynku i mamy nadzieję, że wkrótce usłyszymy od Ciebie.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Kontakty

Państwo
Chiny

Region
Shanghai