Katalog

Jinan Mao An Instrument Co.,Ltd

Jinan Mao An Instrument Co.,Ltd

Jinan Mao An Instrument Co.,Ltd

16.11.2022 00:00

Generatory wodoru do użytku laboratoryjnego

Odpowiedz na ogłoszenie

HX-300D/600D

Maszyna wyposażona jest w zaawansowaną na świecie technologię Spe (Solid Polymer Electrolyte), znaną również jako PEM (Proton Exchange Membrane). Wodór o wysokiej czystości do 99,99% jest produkowany poprzez elektrolizę czystej wody z bardzo stabilnym prądem wyjściowym wodoru i ciśnieniem. Przyrząd posiada duży cyfrowy wyświetlacz: Prąd wyjściowy H2, warunki pracy H2, czystość H2, z funkcją ustawienia czasu 1 -. 6 godzin, funkcja ustawiania czasu, wyświetlanie pozostałych godzin i minut, funkcja alarmu niskiej wody, funkcja wysokiego TDS. Istnieje również tryb uśpienia z możliwością używania tylko czystego wodoru lub wodoru i tlenu razem.

Urządzenie posiada wskaźnik poziomu wody oraz różne zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Wewnątrz maszyny zainstalowaliśmy wysoce wydajny oczyszczacz, który oczyszcza wodę, a klient musi wymienić wodę tylko po sześciu miesiącach. Te maszyny o długiej żywotności mogą produkować wodór przez 5 do 10 lat bez awarii, ponieważ używane są tylko części wysokiej jakości.

Cała maszyna wykonana jest z żelaza na zewnątrz, co sprawia, że jest bardziej stabilna i trwała w użyciu. Dostępne w dwóch kolorach, białym i złotym.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Shandong Province

Lokalizacja
Jinan