Katalog

ITT Enidine GmbH

23.09.2022 01:00

Amortyzator serii PXR

Odpowiedz na ogłoszenie

Stabilne, niezawodne działanie w kompaktowym amortyzatorze

Stałe amortyzatory hydrauliczne serii PXR Small-Bore firmy Enidine mogą być stosowane w szerokim zakresie warunków wprowadzania energii. Ta nowa, rozszerzona seria odpornych na manipulacje amortyzatorów przemysłowych oferuje stałą wydajność, cykl po cyklu. Nowe modele PXR zostały zaprojektowane tak, aby absorbować maksymalną energię w ramach kompaktowych rozmiarów obudowy. W ten sposób zyskujesz stabilną wydajność przez cały okres użytkowania produktu.

Dzięki samokompensującej się konstrukcji, seria PXR umożliwia absorpcję energii w aplikacjach o niskich prędkościach i dużych siłach napędowych. Dodatkową zaletą serii PXR są odporne na korozję, niklowane elementy i stałe ograniczniki. Modele nadają się do szerokiego zakresu warunków pracy z różnymi masami i siłami napędowymi.

Dane techniczne
  • Szeroka gama produktów stacjonarnych zapewnia elastyczność w zakresie rozmiarów i pochłaniania energii, aby pokryć szeroki zakres wymagań dotyczących zastosowań.
  • Odporna na manipulacje konstrukcja zapewnia ciągłą wysoką wydajność.
  • Specjalne materiały i obróbka powierzchni są dostępne w celu spełnienia niestandardowych wymagań.
  • Opcjonalne pakiety płynów i uszczelnień rozszerzają standardowy zakres temperatur pracy od (15°F do 180°F) do (-30°F do 210°F).
  • Cylindry z gwintem zewnętrznym oferują wiele możliwości montażu i zapewniają lepsze odprowadzanie ciepła dzięki większej powierzchni.
  • Niklowana obróbka powierzchni zachowuje oryginalny wygląd jakości i zapewnia najdłuższą ochronę przed korozją.
  • Normy jakości ISO zapewniają niezawodne działanie i długą żywotność.

Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Niemcy