Katalog

Hebei Zhuoshao Environmental Technology Co., Ltd

Hebei Zhuoshao Environmental Technology Co., Ltd

  • ISO
  • MSDS

Hebei Zhuoshao Environmental Technology Co., Ltd

  • ISO
  • MSDS

02.08.2022 00:00

Węgiel aktywny w postaci granulatu/sproszkowanego węgla do oczyszczania powietrza/gazu i uzdatniania wody

Odpowiedz na ogłoszenie

Węgiel aktywny na bazie węgla do adsorpcji gazów i cieczy

Węgiel aktywny w granulkach powstaje w wyniku wytłaczania węgla aktywnego w postaci granulek o cylindrycznym kształcie i średnicy od 0,8 do 12 mm. Ich wysoka aktywność i powierzchnia czynią je idealnymi do wielu zastosowań w fazie lotnej.

Węgiel aktywny posiada specjalne właściwości, które pozwalają mu na usuwanie lotnych związków organicznych (VOC), zapachów i innych zanieczyszczeń gazowych z powietrza. Stosowany jest głównie w oczyszczaniu gazów odlotowych, takich jak H2s, Co, CO2, N2. oczyszczanie gazów toksycznych, przetwarzanie gazów, oczyszczanie wody przemysłowej i użytkowej, odzyskiwanie rozpuszczalników itp

Granulowany węgiel aktywny produkowany przez aktywację parową wybranych gatunków węgla.

Jest to granulowany węgiel aktywny o wysokiej aktywności, produkowany poprzez aktywację parą wodną z wybranych gatunków węgla bitumicznego. Doskonała równowaga pomiędzy adsorpcją a porami transportowymi zapewnia optymalną wydajność w szerokim zakresie zastosowań w uzdatnianiu wody. Jest to adsorbent o wysokiej gęstości, który nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak oczyszczanie wody pitnej i cieczy w procesach przemysłowych.

Sproszkowane węgle aktywne (PAC) są definiowane przez ASTM jako cząstki przechodzące przez sito o 80 oczkach (0,177 mm) i mniejsze. Poprzez zróżnicowanie warunków produkcji, wewnętrzne struktury porów są tworzone, nadając unikalne właściwości adsorpcyjne specyficzne dla każdego typu produktu. Wybór produktu do konkretnego zastosowania będzie się różnił ze względu na różne zanieczyszczenia i zastrzeżone warunki procesu.

Zdolność adsorpcyjna sproszkowanego węgla aktywnego (PAC) czyni go idealnym do usuwania różnych zanieczyszczeń z wody, powietrza, cieczy i gazów.


Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
Hebei

Lokalizacja
Shijiazhuang