Katalog

E+E Elektronik GmbH

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

Powrót do przeglądu

Mierniki punktu rosy (EE1950) firmy E+E Elektronik GmbH

Zapytanie o produkt  

Moduł pomiaru punktu rosy do zastosowań przy ciągłej wysokiej wilgotności
Zoptymalizowany do dokładnych pomiarów w warunkach ciągłej wysokiej wilgotności i kondensacji. Doskonała wydajność nawet w zanieczyszczonych i skażonych chemicznie środowiskach.

Doskonała długoterminowa stabilność EE1950 w warunkach stałej wysokiej wilgotności jest oparta na innowacyjnym, podgrzewanym elemencie czujnika HMC01.

W połączeniu z dodatkowym, zewnętrznym czujnikiem temperatury dostarczonym przez klienta, daje to doskonałą jednostkę pomiarową do dokładnego obliczania wilgotności względnej lub do kontroli komory klimatycznej.

Unikalna powłoka czujnika E+E optymalnie chroni czujnik przed kurzem i brudem. Dzięki temu moduł EE1950 charakteryzuje się niezawodną wydajnością pomiarową nawet w trudnych warunkach otoczenia.

Dzięki funkcji bake-out (Automatic Sensor Recovery = ARC), czujnik dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami chemicznymi. Usuwa ona zanieczyszczenia poprzez kontrolowane podgrzanie czujnika.

Wyjście analogowe EE1950 może być skonfigurowane jako prądowe lub napięciowe za pomocą przełącznika suwakowego. Dzięki dostępnemu bezpłatnie oprogramowaniu konfiguracyjnemu EE-PCS, skalowanie wyjścia może być zmieniane poprzez interfejs serwisowy i może być również przeprowadzona regulacja. Aby ułatwić integrację z istniejącymi systemami, płytka jest dostępna w dwóch różnych rozmiarach.

Zapytanie o produkt  

Więcej produktów w kategorii Mierniki punktu rosy

Mierniki punktu rosy (EE354)

Miernik punktu rosy EE354 jest zoptymalizowany do monitorowania osuszaczy chłodniczych. Dokładność pomiaru ±1 °C (±1.8 °F) w zakresie -3...20 °C Td (26.6...68 °F Td) i do...