Katalog

Linyi Action Biotech Co., Ltd

Linyi Action Biotech Co., Ltd

  • ISO9001, FSSC22000, HALAL, KOSHER

Linyi Action Biotech Co., Ltd

  • ISO9001, FSSC22000, HALAL, KOSHER

O Linyi Action Biotech Co., Ltd

Linyi Action Biotech Co., Ltd jest spółką zależną Jinluo Group, która jest jedną z największych spółdzielni przetwórstwa mięsnego w Chinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie dodatków do żywności, a także rozwiązań i profesjonalnych usług technicznych dla firm z branży spożywczej na całym świecie.

Action Biotech produkuje głównie karageny, mleczan sodu, agar-agar, agar rozpuszczalny w wodzie, serie smakowe i zagęszczacze złożone. Action ma zdolność produkcyjną 5000 ton karagenów, 15000 ton mleczanu sodu i 3000 ton innych produktów rocznie.

Action Biotech jest czymś więcej niż tylko producentem składników żywności i dodatków, możemy również zapewnić badania i rozwój, aplikacje i wsparcie techniczne dla wszystkich działów przetworzonych produktów spożywczych w ramach Jinluo Group, jak również dla klientów na całym świecie. Nasze Centrum Innowacji obejmuje przetworzone produkty mięsne, mrożonki gotowe, słodycze miękkie, hydrokoloidy i nowe składniki żywności. Nasza zdolność do natychmiastowego wykorzystania naszej wiedzy technicznej w różnych branżach i dyscyplinach na całym świecie pozwala nam wykorzystać naszą najlepszą, najbardziej odpowiednią wiedzę do szybkiego rozwiązywania problemów. Ten dostęp do świata nauki i wiedzy technicznej Action Biotech pomaga uniknąć czasu i kosztów związanych z ponownym wymyślaniem produktów i pozwala naszym klientom na szybsze wprowadzanie ich produktów na rynek.

Mleczan sodu (72-17-3)

Mleczan sodu (72-17-3)

karagen

karagen

Karagen do kiełbas/chrzanu/steku

General Agar

General Agar

1. Opis produktu:
Agar jest bezbarwnym lub żółtawym proszkiem wykonanym z Gelidium i Gracilaria o wysokiej chłonności wody i dużej zdolności zatrzymywania wody. Jest bezwonny...

Białko Sojowe

Białko Sojowe


1. Opis produktu:
Funkcjonalne białko serwatkowe ADS-ProE9001 jest złożoną mieszaniną biologicznie aktywnych białek, które wspomagają i utrzymują prawidłową funkcję immu...

Brak dostępnych aktualności. Proszę się skontaktować z firmą.

Napisz do nas...