Katalog

ELDA Ltd.

ELDA Ltd.

  • ISI 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001
  • ISO 50001
  • HACCP

ELDA Ltd.

  • ISI 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001

O ELDA Ltd.

Już w 1981 roku powstała firma Elda Electronics. Od tego czasu do dziś Elda jest jedną z wiodących firm w przemyśle chemicznym.

EldaPharm produkuje profesjonalne środki dezynfekcyjne do rąk i powierzchni w różnych ilościach, które są dostosowane do potrzeb bezpiecznego funkcjonowania instytucji publicznych, przedsiębiorstw, restauracji, hoteli, firm oraz do utrzymania czystości i higieny w Twoim domu.

Dzięki nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu i laboratorium kontroli jakości, standaryzowanemu zgodnie z normą HRN ISO / IEC-17025: 2017, w które zainwestowano ponad 30 milionów HRK, stale monitorujemy jakość naszych produktów.

Misją naszej firmy jest ratowanie co najmniej jednego ludzkiego życia. W tym momencie oznacza to również zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19 i wykluczanie go z wolnego kręgu (rozprzestrzenianie się). Profesjonalne wsparcie naszego zespołu stanowi doświadczony zespół wysoko wykształconych specjalistów, inżynierów chemików, inżynierów technologii farmaceutycznych, kierowany przez właścicieli, którzy mają ponad 35 lat doświadczenia w przedsiębiorczości.

Nasza wizja to stać się światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań dezynfekcyjnych, które czynią świat czystszym, bezpieczniejszym, zdrowszym i chroniącym ludzkie życie!

Spersonalizowany serwis - Każdy z naszych klientów jest wyjątkowy, dlatego też zapewniamy każdemu klientowi spersonalizowane doradztwo i serwis. Nasz zespół ekspertów tworzy środki dezynfekujące zgodnie z Państwa recepturą, a my utrzymujemy Państwa receptury w tajemnicy. Możemy specjalnie zaprojektować etykiety i opakowania na butelki, które najlepiej pasują do Państwa marki i planów marketingowych.

Dozownik do dezynfekcji z kamerą termowizyjną

Dozownik do dezynfekcji z kamerą termowizyjną

Elda innovative 5in1 stand

Praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które jako pierwszy punkt procedur i środków bezpieczeństwa ma wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Środki czyszcząco-dezynfekujące

Środki czyszcząco-dezynfekujące

Dezynfekcja Multi-Surface Cleaner Spray 500ml

Uniwersalny środek do szybkiej dezynfekcji odpowiedni do wszystkich powierzchni

Preparat na bazie 70% etanolu utrzy...

Środki dezynfekujące

Środki dezynfekujące

Pompa do żeli odkażających do rąk 500ml

Unikalna formuła stworzona przez naszych inżynierów chemicznych niszczy ponad 99,9% wirusów, bakterii i mikroorganizmów, zapewnia wi...

Dozownik bezdotykowy

Dozownik bezdotykowy

Dozownik bezdotykowy wyposażony w czujnik pozwalający na kontrolowane uwalnianie środka dezynfekującego bez konieczności dotykania jego powierzchni, co zmniejsza poziom zanieczyszczenia dozownika....

Liquid Hand Sanitizer Spray 500ml

Liquid Hand Sanitizer Spray 500ml

Płynny środek do higieny rąk na bazie etanolu

Unikalna i silna formuła stworzona przez naszych inżynierów chemicznych niszczy ponad 99,9% wirusów, bakterii i mikroorganizmó...

Dyspensery ręczne (GO.C blister)

Dyspensery ręczne (GO.C blister)

Osobisty dozownik ręczny Go.C + 500 ml ręcznego środka antyseptycznego

Osobisty dozownik antyseptyczny do rąk Go.C jest innowacją, która pozwala na dezynfekcję rąk...

Brak dostępnych aktualności. Proszę się skontaktować z firmą.

Napisz do nas...