Katalog

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

26.05.2022 00:00

Złączki, złączki OPGW i ADSS do kabli optycznych

Odpowiedz na ogłoszenie

Obecnie nasza firma ma duże możliwości produkcji różnych wstępnie uformowanych kształtek spiralnych, w tym kształtek OPGW i ADSS do kabli optycznych, a także kształtek do linii kablowych i przewodów uziemiających.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co. Ltd. to nowa firma zajmująca się badaniami i rozwojem, produkcją i handlem. Firma ma siedzibę przy ulicy Hengshan nr 189 w strefie rozwoju zaawansowanych technologii w Shijiazhuang, w prowincji Hebei, w Chinach, i zajmuje powierzchnię 26 593 metrów kwadratowych.

Firma Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co. Ltd. produkuje specjalne kształtki spiralne, które są powszechnie stosowane w liniach przesyłowych. Obecnie nasza firma ma duże możliwości produkcji w ciągu roku wielu różnych preformowanych kształtek spiralnych, w tym kształtek OPGW i ADSS do kabli optycznych, a także kształtek do linii energetycznych i uziemiających.r linie energetyczne i uziemiające, które niedawno przeszły testy Krajowego Instytutu Badawczego Budowy Linii Energetycznych i Instytutu Badawczego Kabli Elektrycznych w Szanghaju oraz zostały zidentyfikowane przez grupę ekspertów Komitetu Ekonomiczno-Handlowego Hebei. Nasza firma została uznana za przedsiębiorstwo o zaawansowanej technologii przez Biuro Nauki i Techniki Hebei.

Od momentu założenia firmy zwracamy większą uwagę na jakość naszych produktów, wzmacniamy zrozumienie jakości przez nasz personel i budujemy doskonały system kontroli jakości, dzięki czemu uzyskaliśmy kwalifikację międzynarodowego systemu jakości ISO 9001:2008. W naszej firmie jest wystarczająca liczba ekspertów i zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania. Nasze produkty zostały sprzedane do wielu miejsc w kraju i za granicą i są stosowane w zakładach o różnych poziomach napięcia. Nasze produkty są testowane w każdych warunkach pogodowych i nadal działają bardzo dobrze bez żadnych problemów.

Aby zapewnić klientom dokładny i skuteczny plan redukcji drgań, nasza firma utworzyła laboratorium wibracyjne z pomocą ekspertów od linii przesyłowych oraz ekspertów od drgań z krajowego przedsiębiorstwa energetycznego. Możemy zbadać charakterystykę działania i funkcję zmęczeniową tłumika drgań oraz sprawdzić stopień redukcji drgań w kablach optycznych OPGW i ADSS, zapewniając podstawy naukowe do projektowania redukcji drgań w projektach.

Nasza wytyczna dotycząca jakości: Stawiamy klienta w centrum naszej uwagi, koncentrujemy się na innowacjach technicznych, wzmacniamy i doskonalimy system kontroli jakości oraz dostarczamy zaawansowane technologicznie produkty dla rozwoju energetyki.

Nasz cel ilościowy: wskaźnik przydatności produktów wynosi 100%; akceptacja klientów sięga 95%.Odpowiedz na ogłoszenie

Kategoria
Oferty

Państwo
Chiny

Region
No.189,Hengshan Street, Shijiazhuang High-tech Zone, Hebei Province, China.

Lokalizacja
No.189,Hengshan Street, Shijiazhuang High-tech Zone, Hebei Province, China.

Data zakończenia
06.04.2023 14:35